EnglishSpanishEnglishThaiFrançais

Zappiti Logo
НАШІ ПРОДУКТИ ПРОГРАМИ НАГОРОДИ ДЕ КУПИТИ ПІДТРИМКА
                     Zappiti Video         Zappiti Explorer         Zappiti Music         Zappiti Video Control         Zappiti User Interface         Zappiti Digital Signage
Zappiti Front Covers

Zappiti Trailers Zappiti Collections Zappiti Media Center V4 filters and sorting Zappiti Offline Zappiti Media Center V4 Zappiti Trailers Zappiti Collections Zappiti Media Center V4 filters and sorting Zappiti Offline Zappiti Media Center V4

Zappiti Video

 

Що варто знати про Zappiti Video.

Zappiti Video – це безкоштовна програма для медіапрогравачів і розважальних центрів із винятковим інтерфейсом користувача, що включає унікальну панель обкладинок до фільмів. Також сумісна із OS X та Windows. За допомогою Zappiti Video Ви можете одразу бачити свою повну колекцію фільмів і серіалів, шукати та відтворювати файли із локального та мережевого сховищ, переглядати акторський склад та іншу інформацію, завантажувати субтитри, дивитися трейлери та багато іншого – і все це на Вашому телевізорі із приєднаним програвачем Zappiti або на ПК чи Mac. Це варто спробувати!

 
 

Дивовижний інтерфейс.

Zappiti вийшов на принципово новий рівень серед медіацентрів завдяки своєму простому та інтуїтивному дизайну. Новий графічний інтерфейс користувача для Zappiti Video став швидше і тепер має візуально приємну анімацію та спеціальні ефекти.
Zappiti Logo Переглянути відео

Zappiti Logo Переглянути світлини
Zappiti Video TV

 


Zappiti Video Homepage

Додавайте, видаляйте та упорядковуйте кнопки, щоб змінити вигляд домашньої сторінки на власний смак.
Налаштуйте у верхній частині екрана відображення контенту будь-якої категорії.
 

 

Колекції Zappiti.

Для кожного облікового запису Zappiti можна створити необмежену кількість колекцій. Якщо у Вас два різних помешкання, Ви зможете керувати двома колекціями з одного комп'ютера або програвача Zappiti. Якщо Ви використовуєте декілька жорстких дисків, то можете прив'язувати колекції до різних жорстких дисків або користувачів.

Zappiti Logo Переглянути відео

 


 

Zappiti Video Categories

Упорядковуйте наявні категорії та створюйте і видаляйте власні.

Zappiti Video: Movie cover navigation

 

 

 

 

Поєднання
сортування і фільтрів.

Zappiti Video пропонує як фільтри, так і сортування. За допомогою сортування та фільтрів Ви можете швидко знаходити улюблені телепередачі та фільми. Наприклад, Ви можете відкрити категорію «Action», обрати фільтр «Переглянуто» та відсортувати за актуальністю.

Zappiti Logo Переглянути відеоZappiti Filters


 

 

Zappiti Video: Movie cover navigation

 

Інформація до фільмів.

Сторінка із фільмами та телепередачами містить велику кількість інформації, зокрема, про тривалість, рейтинг, режисерів, акторів, мови, субтитри, а також деякі технічні дані (співвідношення сторін, роздільна здатність, частота, аудіокодек, відеокодек тощо). Опис сюжету автоматично згортається через 10 секунд.

Сторінка інформації до фільмів доступна у 2 версіях: Класична тема (як на світлині нижче) та Срібна (світлина праворуч).
Zappiti Media Center storyline

Zappiti Video: Movie cover navigation

 

 

Zappiti Saga

 

 

Кіносаги.

Фільми однієї саги автоматично об'єднуються у групу та сортуються за датою виходу. Обкладинка саги, встановлена для колекції, відноситься до всієї групи. Фільми виводяться у вигляді кільцевої галереї із 3D-ефектами руху.

Zappiti Logo Переглянути відео
 

Zappiti Video menu

Натисніть MENU, щоб відкрити додаткові опції, а саме:
трейлери, додатковий контент, редагування, завантаження субтитрів, фільтри й сортування, перехід до іншої колекції фільмів тощо.

 

 

 

Батьківський контроль.

За допомогою функції батьківського контролю Ви можете позначити групу фільмів як «дитячі» та заблокувати доступ до інших файлів за допомогою PIN-коду. Таким чином, Ваші діти зможуть безпечно відкривати лише свої фільми. Крім того, дитячий режим передбачає прямий доступ до фільмів без анотацій, що спрощує користування. Функція батьківського контролю також блокує доступ до редагування та видалення файлів у колекції для максимальної безпеки.

Zappiti Logo Переглянути відео

 

 

Contrôle parental Zappiti

 

 

Contrôle parental Zappiti

Zappiti Sub.

Завдяки Zappiti Sub Ви можете з легкістю завантажити субтитри до фільму або телепередачі прямо через Zappiti Video та відкрити їх на ПК, Mас або програвачі Zappiti.

 

Zappiti Silver Skin Syno

 

 

Contrôle parental Zappiti

 

Zappiti Video Control.

Керуйте програвачем Zappiti за допомогою віртуального пульта на планшеті або смартфоні, переглядайте колекції фільмів та насолоджуйтесь іншими функціями Zappiti, доступними на планшеті або смартфоні, такими як зміна обкладинки фільму, відтворення трейлера, редагування переліку фільмів і позначення фільму як дитячого.

Zappiti Logo Дізнатися більше...

 

 
 

 

Zappiti Trailer.

Завдяки Zappiti Trailer Ви можете швидко відкривати трейлери до фільмів через інтерфейс і переглядати їх на ПК, Mac або телевізорі, до якого приєднано програвач Zappiti.

Zappiti Logo Переглянути відео

 

 

Zappiti Bonus Live.

Zappiti Bonus Live надає доступ до додаткового контенту до фільмів:
відео зі зйомок, видалені та невдалі сцени, огляди, саундтреки та багато іншого.

Zappiti Logo Переглянути відео

  

Zappiti Cloud.

Для функціонування Zappiti Video необхідні база даних і рушій. За замовчуванням ця програма працює через хмарну систему. Хмарна система Zappiti Cloud пропонує автоматичне резервне копіювання Вашої бази фільмів із повним шифруванням для максимальної безпеки. Якщо Ви забажаєте перемістити файли фільмів на інший жорсткий диск або до іншої спільної папки, Zappiti зможе відновити Вашу колекцію з усіма персональними змінами, включаючи користувацьку інформацію до фільмів, описи сюжетів або персональні обкладинки. Якщо Ваше сховище пошкодиться, завдяки резервному копіюванню файлів Zappiti Cloud зможе відновити Вашу колекцію – навіть якщо назви файлів були змінені!

А якщо Ви вирішите замінити програвач старого покоління Zappiti Player 4K на новий пристрій, що підтримує HDR, то потрібно буде лише ввести свої облікові дані – і ви знову отримаєте доступ до своєї колекції без будь-яких зайвих налаштувань! 

Zappiti Media Center Mac

Для оптимізації роботи пристрої Zappiti зберігають обкладинки фільмів до eMMC-пам'яті після першого відображення.


Zappiti Server
Локальна хмарина.

Окрім Zappiti Cloud, що пропонує автоматичну синхронізацію через Інтернет, Zappiti Video також працює із локальними серверами, що підключаються через програмний комплекс Zappiti Media Server і розміщуються на ПК, Mac, Zappiti NAS RIP, Synology та Asustor. Це найкращий спосіб швидко показувати обкладинки фільмів користувачам із поганим з'єднанням.

Ви також можете скористатись потужним Zappiti NAS RIP, щоб створити резервні копії дисків 4K UHD, Blu-ray, DVD та CD. А завдяки спеціальній версії сервера для NAS RIP, Ви навіть можете користуватись Zappiti без Інтернет-зв'язку.

 

Zappiti Media Center V4

 

 

 

Zappiti PC/Mac.

Програма Zappiti Video працює на ПК та Mac. Вам необхідно лише встановити програму Zappiti Sever на комп'ютер або NAS (Synology чи Asustor), і Ви зможете користуватись Zappiti Video безкоштовно!

Якщо у Вас є програвач Zappiti (4K або 4K HDR), Ви можете користуватись Zappiti Cloud замість Zappiti Server. Це дає змогу дивитися фільми та передачі на телевізорі, до якого приєднано програвач Zappiti, без комп'ютера.

Zappiti Logo Переглянути відео

 Zappiti Media Center Mac


Zappiti CollectionsZappiti Offline.

Офлайн-режим дозволяє імпортувати колекції фільмів через локальне з'єднання до внутрішньої пам'яті програвача. Таким чином, Ви зможете переглядати свою колекцію без Інтернет-зв'язку. Якщо у Вас є Zappiti NAS RIP, Вам не потрібно зберігати свою колекцію. Zappiti NAS RIP дозволяє відкривати колекції без Інтернет-зв'язку.

Zappiti Logo Переглянути відео

 
 

 

Zappiti Share.

Функція Zappiti Share дозволяє ділитися з іншими програвачами (включаючи старе покоління) файлами, що зберігаються на внутрішньому або зовнішньому жорсткому диску. Завдяки Zappiti Share Ви можете повною мірою насолодитися справжньою багатокімнатною системою та запустити відтворення до 4 файлів одночасно в різних кімнатах у Blu-ray якості (або 2 файлів в якості UHD).

Іншими типами файлів — музикою або фото – теж можна ділитися.

Завдяки Zappiti Sync Ваші колекції автоматично синхронізуються на всіх програвачах (багатокімнатність) та з усіма комп'ютерами – як Mac, так і ПК. Ця функція доступна для серій 4K та 4K HDR.

Zappiti Logo Дізнатися більше...

 

 

 

Contrôle parental Zappiti

 

 


Parental ControlОбмеження доступу та
режим інтеграції.

Zappiti має систему захисту для обмеження доступу до певних функцій. Так, наприклад, у Ваших дітей буде доступ лише до дитячої колекції, і вони не зможуть скористатися розширеними функціями. Водночас, режим інтеграції дозволяє блокувати певні функції та можливості доступу.

 

 

 
TV Zappiti Media Center Movie Wall
 

Movie Wall

За замовчуванням обкладинки фільмів відображаються у 2 ряди. Але відображення можна налаштувати та показувати їх у 3, 4 або 5 рядів (так звана «Стіна фільмів»). Ви можете змінити кількість обкладинок для відображення на екрані залежно від розміру екрана телевізора або зображення проектора.

Zappiti Logo Переглянути відео 
Zappiti Video: Movie cover navigationZappiti Db.

Zappiti Video пропонує новий розумний і потужний рушій для сканування фільмів і телепередач. Щоденно база даних Zappiti Database зростає завдяки спільноті користучів, а сканування стає усе ефективнішим і надійнішим. Наприклад, Metropolis.mkv можна прив'язати до японського аніме 2001 року або кінофільму Фріца Ланга 1927 року. Але якщо один користувач зазначить правильний варіант, це допоможе усім!

Така ж система використовується для технічних характеристик. Так, один користувач може змінити співвідношення сторін і допомогти усім іншим.

 
         

 

 

Zappiti Db

 

Zappiti Db: Високоякісні обкладинки фільмів.

 

Окрім обкладинок фільмів, які завантажуються із різних баз даних, Zappiti також пропонує власну базу обкладинок у Zappiti Db. Тисячі постерів, спеціально створені командою дизайнерів, ідеально підходять до співвідношення Zappiti. Дякуючи цим високоякісним обкладинкам, доступним на різних мовах, назви фільмів завжди легко прочитати, важливі візуальні елементи та текст не обрізані, а вигляд постерів стандартизовано для візуальної естетики. Наразі база обкладинок Zappiti Db містить близько 8000 постерів, зокрема до найбільш популярних і актуальних фільмів, але й до класики також. Щодня база даних Zappiti поповнюється десятками нових постерів.

Zappiti Logo Дізнатися більше

 

Zappiti Video: change image

Змініть обкладинку фільму і фон просто на телевізорі за допомогою пульта від Zappiti.

 

 

Підтримувані мови.

Програма Zappiti Video підтримує 35 мов. Усі переклади інтерфейсу можуть бути змінені та відредаговані користувачами за допомогою потужної перекладацької програми. За зміни можна голосувати, що дозволяє підготувати для користувачів найкращу версію перекладу.

Перелік доступних мов:

Арабська (Об'єднані Арабські Емірати)
Китайська (Спрощена, Китай)
Китайська (Традиційна, Тайвань)
Хорватська (Хорватія)
Чеська (Чеська Республіка)
Данська (Данія)
Нідерландська (Нідерланди)
Англійська (США)
Фінська (Фінляндія)
Французька (Франція)
Французька (Люксембург)
Німецька (Німеччина)
Німецька (Люксембург)
Грецька (Греція)
Іврит (Ізраїль)
Угорська (Угорщина)
Індонезійська (Індонезія)
Італійська (Італія)

Японська (Японія)
Корейська (Корея)
Литовська (Литва)
Перська (Іран)
Польська (Польща)
Португальська (Бразилія)
Португальська (Португалія)
Румунська (Румунія)
Російська (Росія)
Словацька (Словаччина)
Словенська (Словенія)
Іспанська (Іспанія, Різні країни)
Шведська (Швеція)
Тайська (Таїланд)
Турецька (Туреччина)
Українська (Україна)
В'єтнамська (В'єтнам)

 

Елементарно!

Zappiti Video - проста у налаштуванні та використанні:

 

 

 

Zappiti Media Center V4 General

 

1. Завантажити.

Якщо у Вас є програвач Zappiti, одразу переходьте до кроку №2.

Якщо Ви хочете дивитися відео на комп'ютері, завантажте безкоштовну програму Zappiti Video, натиснувши на кнопку нижче:

Zappiti Logo Завантажити

Встановіть програму.

 

2. Налаштувати.

Вкажіть шлях до папки з файлами. Після цього Zappiti Video виконає аналіз і встановлення файлів відео та автоматично створить унікальний інтерфейс із обкладинками всіх Ваших фільмів і телепередач.

> Watch the tutorial...

 

3. Насолоджуватись!

Якщо у Вас є програвач Zappiti, Ви можете користуватися інтерфейсом на телевізорі, до якого приєднано програвач.

Новинка! Із новим Zappiti 4K HDR Вам більше не знадобиться комп'ютер для сканування відео.

> Дізнатися більше про програвачі Zappiti...


 

 


> Zappiti: Загальна презентація (Google)...

 

 

Окремі функції, програми, послуги, наявність і ціни можуть бути змінені.

 

 

Лінійка продуктів

> Zappiti Mini 4K HDR
> Zappiti One 4K HDR
> Zappiti One SE 4K HDR
> Zappiti Duo 4K HDR
> Zappiti NAS RIP 4K HDR
> Zappiti Drive 4K HDR

> Нагороди
> Де купитиПрограми

> Zappiti Video
> Zappiti Explorer
> Zappiti Video Control
> Zappiti Music

> Zappiti User Interface
> Zappiti Digital Signage

Підтримка

> Оновлення мікропрограм
> Завантаження
> Інструкції

> Онлайн-підтримка
> База знань
> Голосуйте за нові функції Zappiti

Соціальні мережі

FacebookTwitterFacebook


Зв'язатися із відділом продажу

> contact@zappiti.com

 

Зв'язатися зі службою підтримки

> Форма зв'язку

 

Прес-кіт

> Фото і матеріали про продукцію

Zappiti Knowledge Base

 

 

Початок сторінки ^

Copyrights Zappiti. All right reserved.