EnglishSpanishEnglishThaiFrançais

Zappiti Logo
НАШІ ПРОДУКТИ ПРОГРАМИ НАГОРОДИ ДЕ КУПИТИ ПІДТРИМКА
        Zappiti Mini 4K HDR         Zappiti One 4K HDR         Zappiti One SE 4K HDR         Zappiti Duo 4K HDR         Zappiti NAS RIP 4K HDR
Zappiti Front CoversZappiti One 4K HDR Logo

Zappiti One 4K HDR

Найкращий медіапрогравач 4K HDR

Знайти продавця
>

 

 

 

Серія Zappiti 4K HDR.
Найкращі враження від перегляду відео.

Zappiti проектує та виробляє відео-системи виключно професійного рівня. Вони відрізняються найвищою якістю, винятковою потужністю та максимально зручним користувацьким досвідом.

Користувачі продуктів Zappiti мають змогу насолодитися зручним та інтуїтивним доступом до всієї бібліотеки фільмів із високою роздільною здатністю у 4K. Пристрої Zappitti відзначені нагородами та користуються популярністю у споживачів з усього світу, які прагнуть до кращих вражень від перегляду. Zappiti One 4K HDR - принципово новий еталон для домашніх розваг. Він підтримує більшість цифрових форматів аудіо та відео, зокрема HEVC відео-кодек із мільярдом кольорів (10-бітне кольорове кодування), а також усі сучасні стандарти 3D-відео із 3D-субтритрами та функції HDMI 2.0a, 4K 60p, HDR та DTS:X, що дарують найкращі враження від перегляду кіно вдома.

Zappiti One 4K HDR Lifestyle

 

Оновлення
порівняно з попереднім поколінням

 

Функціонал Zappiti Player 4K Zappiti One 4K HDR
Чипсет Realtek RTD1195 Realtek RTD1295
CPU Dual core Quad core
Операційна система 32-Bit 64-Bit (A63)
Кеш 512 КБ L2 1 МБ L2
EMMC 6 GB 16 GB
ОЗУ 1 GB DDR2 2 GB DDR4
HDMI 1.4a 2.0a / MHL 3.0 Tx
HDR Ні Так
10-Bit Ні Так
REC.2020 Ні Так
4K 60p Ні Так (4K 50p/60p)
Autoframerate 24 / 60 Hz ou 24 / 50 Hz 23.976 / 24 / 50 / 59.94 / 60 Hz
23.976 Hz 4K Ні Так
Роздільна здатність інтерфейсу 720p 1080p
4K HEVC макс. швидкість потоку 30 Мб/с 400 Мб/с
BD Lite Ні Так (Списки відтворення)
Роздільна здатність субтитрів 720p 1080p
Група зовнішніх субитрів Ні Так
Мультикодування субтитрів Ні Так
Вибір субтитрів за замовчуванням Ні Так
Мова за замовчуванням Ні Так
3D subtitles Ні Так
Налаштування глибини 3D Ні Так
MKV 3D MVC Ні Так
Опція горизонтальної інверсії 3D Ні Так
VP9 відеокодек Ні Так
WMA аудіокодек Ні Так
HD-фото 4096 x 4096 pixels max 8192 x 8192 pixels max
Wi-Fi 5G

Ні

Так
Цифровий коаксіальний аудіовихід Ні Так
Zappiti Share («Багатокімнатне відео») Ні Так (до 4 кімнат із якістю Blu-Ray)
Передавання локальною мережею Передавання Zappiti (до 20 Мб/с) SMB Server / FTP (до 115 Мб/с)
Макс. кількість одночасних процесів передавання До 50 файлів Без обмежень
Паралельні завдання

Обмежено

Так
OTA-оновлення мікропрограми Ні Так
Оновлення мікропрограми за допомогою USB
із можливістю зберегти налаштування
Ні Так
Дискретні інфрачервоні коди ON/OFF Ні Так
Пульт із підсвічуванням Ні Так
Керування за допомогою смартфона або планшета Так (бета) Так (бета)
Музика без телевізора Так (бета) Так (бета)
Force SD Audio Ні Так (Core)
Версія Android 4.4 6.0

 

Zappiti MagicPixel v2.

Забудьте про дорогі зовнішні відеопроцесори. Zappiti – це відео Вашої мрії! Zappiti One 4K HDR оснащено технологією Zappiti MagicPixel v2, яка забезпечує виняткову якість зображення - набагато кращу, ніж у попереднього покоління, а також: покращену динамічність, більш точне визначення кольорів, більшу контрастність, надійний деінтерлейсинг та краще збільшення якості (до 4K). Навіть із телевізором або проектором Full HD 1080p Ви будете вражені покращеним зображенням дисплея. Підтримка 3D також дозволяє досягти більшої глибини зображення та вражаючого ефекту занурення.

Zappiti MagicPixel - Pixel Enhancement

Images films: gooseberry.blender.org 

Zappiti Magic Pixel


 

 

Ultra HD 4K.

Zappiti One 4K HDR підтримує стандарт HDMI 2.0a для найкращої сумісності із відео у 4K, зокрема 4K 60p або HDR. Zappiti MagicPixel збільшує файли відео до UHD (3840x2160), що у 4 рази більше від Full HD! Таке збільшення дозволяє досягти максимальної якості зображення. Якщо у Вас немає дисплея Ultra HD 4K, не хвилюйтесь! Окрім іншого, технологія 4K Full HD від Zappiti перетворює відео у Ultra HD на високоякісний контент у 1080p із кодуванням 4:4:4 без стиснення, після чого 4K-відео можна дивитися на дисплеях Full HD 1080p. Цей процес дозволяє збільшити роздільну здатність майже на 30% порівняно з Blu-ray на телевізорі з 1080p. Завдяки Zappiti MagicPixel v2 переваги якості 4K доступні не тільки великим екранам.

Zappiti Logo Дізнатися більше...

 

 

 

Zappiti MagicPixel Upscaling Ultra HD

 

 


TV Zappiti Media Center

 

 

Zappiti Video.

Zappiti One 4K HDR підтримує програму Zappiti Video. Завдяки цій програмі Ви можете одразу побачити всі обкладинки фільмів і телепередач, а також детальну інформацію про субтитри, акторів, режисерів, дати виходу тощо. Zappiti виконує автоматичну індексацію категорій фільмів і телепередач. Ви також можете відредагувати інформацію кожного окремого файлу і змінити обкладинку — за допомогою пульта, планшета або смартфона (на iOS або Android) або навіть через ПК чи Мас.

Zappiti Logo Дізнатися більше...

 

 

 

 

 

Дивовижний інтерфейс.

Новий Zappiti Player 4K вийшов на принципово новий рівень серед медіацентрів завдяки вражаючому інтерфейсу, ефектам 3D, анімації та відблисків, а також різним привабливим темам. У налаштуваннях Zappiti можна встановлювати та прибирати додаткові опції, зокрема світлові ефекти.

Zappiti Logo Світлини...

Zappiti Logo Переглянути відео...

 

 


Zappiti Video TV Shows Synopsis

Наявні різні графічні шаблони (класична або срібна тема*).

*Срібна тема продається окремо.
Zappiti Video Saga  

Саги.

Фільми однієї саги автоматично об'єднуються у групу та сортуються за датою виходу. Обкладинка саги, встановлена для колекції, відноситься до всієї групи. Фільми виводяться у вигляді кільцевої галереї із 3D-ефектами руху.

Zappiti Logo Переглянути відео
 

 

 

Parental Control Zappiti

 

 

 

Батьківський контроль.

За допомогою функції батьківського контролю Ви можете позначити групу фільмів як «дитячі» та заблокувати доступ до інших файлів за допомогою PIN-коду. Таким чином, Ваші діти зможуть безпечно відкривати лише свої фільми. Крім того, дитячий режим передбачає прямий доступ до фільмів без анотацій, що спрощує користування. Функція батьківського контролю також блокує доступ до редагування та видалення файлів у колекції для максимальної безпеки.

Zappiti Logo Переглянути відео

 

 

 

Zappiti Parental Control

 
Contrôle parental Zappiti

 

Zappiti Video Control.

Керуйте програвачем Zappiti за допомогою віртуального пульта на планшеті або смартфоні, переглядайте колекції фільмів та насолоджуйтесь іншими функціями Zappiti, доступними на планшеті або смартфоні, такими як зміна обкладинки фільму, відтворення трейлера, редагування переліку фільмів, позначення фільму як дитячого тощо.

Zappiti Logo More info...

 

 
 

 

Zappiti Share.

Функція Zappiti Share дозволяє ділитися з іншими програвачами (включаючи старе покоління) файлами, що зберігаються на внутрішньому або зовнішньому жорсткому диску. Так, завдяки Zappiti Share Ви можете повною мірою насолодитися багатокімнатною системою та запустити відтворення до 4-х файлів одночасно в різних кімнатах у Blu-ray якості (або 2-х файлів у якості UHD).

Іншими типами файлів — музикою або фото – теж можна ділитися.

Завдяки Zappiti Sync Ваші колекції автоматично синхронізуються на всіх програвачах (багатокімнатність) та з усіма комп'ютерами – як Mac, так і ПК.Ця функція доступна для серій 4K та 4K HDR.

Zappiti Logo Дізнатися більше...

 

 

 

 

Zappiti Share

 

 
 

Zappiti Music iPhone

 

 

Відтворення музики без телевізора.

Завдяки Zappiti Music Ви можете керувати відтворенням музики на програвачі Zappiti за допомогою планшета або смартфона (на iOS або Android) без телевізора. Оберіть потрібний програвач Zappiti та керуйте музикою просто з планшета або смартфона.

Zappiti Logo Дізнатися більше...

 

 

 

 

 

 

 

Zappiti Db

 

Zappiti Db: Обкладинки виняткової якості.

 


Окрім обкладинок фільмів, які завантажуються із різних баз даних, Zappiti також пропонує власну базу обкладинок Zappiti Db. Тисячі постерів, спеціально створені командою дизайнерів, ідеально підходять до співвідношення Zappiti. Дякуючи цим високоякісним обкладинкам, доступним на різних мовах, назви фільмів завжди легко прочитати, важливі візуальні елементи та текст не обрізані, а вигляд постерів стандартизовано для візуальної естетики. Наразі база обкладинок Zappiti Db містить близько 8000 постерів, зокрема до найбільш популярних і актуальних фільмів, але й до класики також. Щодня база даних Zappiti поповнюється десятками нових постерів.


Zappiti Logo Дізнатися більше


Zappiti Silver Skin Syno

Срібну тему можна придбати додатково.

 

 

Zappiti Trailers
Zappiti Bonus Live.

Переглядайте додатковий контент до фільмів: відео зі зйомок, видалені та невдалі сцени, огляди, саундтреки та багато іншого.

Zappiti Logo Переглянути відео...

 

Zappiti Trailers
Zappiti Sub.

За допомогою Zappiti Sub Ви можете з легкістю завантажити субтитри до фільму або серіалу просто через Zappiti Player 4K!

 

Zappiti Trailers
Zappiti Search.

Легко знаходьте фільми та телепередачі за допомогою потужної системи пошуку у поєднанні із розумними фільтрами (за акторами, режисерами, тривалістю, рейтингом, датою виходу).

 TV Zappiti Media Center Movie Wall

Movie Wall.

За замовчуванням обкладинки фільмів відображаються у 2 ряди. Але відображення можна налаштувати та показувати їх у 3, 4 або 5 рядів (так звана «Стіна фільмів»). Ви можете змінити кількість обкладинок для відображення на екрані залежно від розміру телевізора або зображення проектора.

Zappiti Logo Переглянути відео... 
 

 

 

Fanless Fanless
 

 

 

Пульт із підсвічуванням.

Керуйте програвачем із легкістю за допомогою інфрачервоного пульта керування (входить до комплекту). Програвачем також можна керувати за допомогою бездротової миші або клавіатури (не входять до комплекту). Також, пристроєм можна керувати за допомогою пультів від провідних виробників: ProControl, RTI, Control4 або Logitech Harmony.

Кнопки прямого доступу.

Моментально переключайтеся від однієї програми до іншої за допомогою кнопок прямого доступу, таких як розмір зображення, 3D, субтитри, аудіотреки, режим повтору та інші.

 


 

Без вентилятора.

Zappiti One 4K HDR має повністю пасивне охолодження за рахунок металевого корпуса та вентиляційних отворів, завдяки чому він працює максимально тихо.

 

 

 

Fanless

 

 

 
  HDD  

 

Порт HDD для «гарячого підключення».


Завдяки 3,5-дюймовому роз'єму SATA для «гарячого підключення» Zappiti One 4K HDR може підтримувати до 16ТБ даних, що дорівнює близько 300 Blu-ray дискам. При цьому жорсткі диски можна змінювати, тому Ваші можливості зберігання файлів потенційно безмежні! Із моделлю Zappiti One 4K HDR Ви забудете про проблеми з об'ємом пам'яті.

Зверніть увагу: Якщо Ви використовуєте декілька жорстких дисків, ми рекомендуємо створити окрему колекцію для кожного диску.

Ми не поставляємо HDD. Увага! Жорсткі дискі, передбачені для серверів NAS, зокрема серії WD Red, не підтримуються.

 

 
 

HEVC / H.265.

Zappiti One 4K HDR підтримує відео у форматі H.265 / HEVC із якістю до 4K. HEVC — спадкоємець H.264, який дозволяє оптимізувати до 50% розміру файлів. Він також підтримує VP9 — новий відкритий і безкоштовний формат кодування відео, створений Google..

 

 

 

HEVC logo

 

 

 
 

 

 

Logo 23.976Hz

 

 

 

Zappiti Real Cinema.

Фільми знімають із частотою 24 кадри за секунду (fps), а з відеофайлів і Blu-ray дисків вони зазвичай відтворюються із частотою 23,976 fps. Окрім цього, багато програвачів і ресиверів виводять відео у 24000 Гц, що створює нерівномірну зміну зображень. Zappiti Real Cinema зберігає оригінальну частоту 23,976 fps або 24,000 fps - залежно від контенту. Ви отримаєте такий самий натуральний рух зображення, як і у Blu-ray дисків. Результат більше схожий на кінотеатр, ніж на телебачення.

Частота відтворення відео автоматично змінюється з 23,976 Гц до 24 Гц та з 50 Гц до 59,94 Гц (60 Гц). Частота 25p автоматично конвертується до 50 Гц, а 30p — до 60p.

 

 
 

3D-субтитри.

Переглядайте фільми Full HD у форматах 3D BD ISO та 3D MKV MVC на будь-якому телевізорі або проекторі з підтримкою 3D. На вас чекає поглиблене та деталізоване зображення (вдвічі краща роздільна здатність, ніж у SBS або T/B 3D) із підтримкою 3D-субтитрів. Також, 3D можна детально настроїти: глибину 3D-зображення, глибину 3D-субтитрів, глибину 3D-інтерфейсу, ручну заміну лівого та правого зображень.

  Logo 23.976Hz  
 

 


Logo 23.976Hz


 HDR.

Zappiti One 4K пропонує HDR-зображення, а це означає, що на Вас чекає вражаюча реалістичність із бездоганним відтворенням усього багатства та різноманіття інтенсивності світла у HDR-контенті. HDR відрізняється від традиційного зображення покращеними контрастністю та динамічністю.

Зверніть увагу: Для цього Вам потрібен телевізор із Ultra HD Premium.

 

 

 

 
 


10-Bit & REC.2020.

Насолоджуйтесь розширеною гамою кольорів завдяки формату REC.2020 (набагато більше кольорів, ніж у традиційному відео). На вас також чекає збільшена кількість тіней (1024 замість 245 рівнів основного кольору) і підтримка 10-бітного кодування кольору.

Градієнти допомогають передати тонкі відтінки, що робить кольори більш реалістичними і живими!
 

10-Bit

 
 

Dolby Atmos Logo

Dolby Atmos Logo

 

Dolby Atmos
& DTS:X.

Насолоджуйтесь найкращими форматами аудіо: Dolby TrueHD, DTS-HD 5.1 або 7.1 і навіть DTS:X та Dolby Atmos® – дві революційні технології, з якими ви поринете у світ надзвичайних розваг. Ці нові аудіосистеми створюють потужний і динамічний звук завдяки використанню двох новацій зі світу кіно: аудіо-об'єкти і стельові динаміки.

 
 

 

Багатозадачність.

Новий процесор Realtek і програми Zappiti дозволяють досягти справжньої багатозадачності. Тільки уявіть: Ви можете дивитися фільм під час індексації телепередач у той час, як через Zappiti Explorer завантажуються файли! Ви також можете відмінити копіювання конкретного файлу з переліку файлів, що передаються, у вікні поточних завдань. Одночасна активність програм (Zappiti Explorer та Zappiti Media Center) також дозволяє швидко переключатися між ними.

 

 

 

 

 

Multitask Zappiti

 
 

 


Zappiti Fast Bitrate 

Передача і відтворення через швидкісну мережу.

З’єднання Gigabit Ethernet робить можливою дійсно високу швидкість передачі: до 115 МБ/с під час передачі даних (20 МБ/с у попередніх моделей) і до 400 МБ/с під час відтворення файлів HEVC. Це у 7 раз перевищує швидкість потоку формату Blu-ray та у 3 рази - пропускну здатність формату 4K Ultra HD Blu-ray!
 
 

Інтеграція.

Продукти Zappiti були створені для роботи в поєднанні з новітніми системами: багаторівневе захисне блокування, коди контролю за IP та IR для Control4, Crestron, ProControl, RTI, Pronto, Logitech Harmony, панель кріплення Middle Atlantic, дискретні коди ON/OFF і навіть Zappiti API для користувацьких інтеграцій із новітніми технологіями.

Zappiti Logo Дізнатися більше
  Zappiti Fast Bitrate  

 

Zappiti One 4K HDR

Zappiti One 4K HDR – новий еталон для медіапрогравачів. Він підтримує майже всі формати, кодеки й контейнери аудіо та відео, включаючи всі сучасні стандарти, такі як HDMI 2.0a, Ultra HD 4K, HDR, 3D-субтитри та HEVC / H.265 (до 10 біт). У новому Zappiti Duo 4K HDR є внутрішнє гніздо для жорсткого диску 3.5" SATA із функцією «гарячої заміни» (до 16 ТБ). Що ж до мережевих можливостей – на Вас чекають потужний 5 ГГц Wi-Fi і Gigabit Ethernet. Zappiti One 4K HDR підтримує більшість форматів аудіо та відео, зокрема ISO Blu-ray та UHD, M2TS, MKV, аудіо домашніх кінотеатрів (Dolby Atmos або DTS:X) та lossless-файли із високою роздільною здатністю до 32 біт. Цей програвач також сумісний із останніми програмами Zappiti: Zappiti Video, Zappiti Explorer і Zappiti Music.Універсальний медіацентр

Zappiti MagicPixel v2: Виняткова якість зображення – набагато краща, ніж у попереднього покоління, – із покращеною динамікою, більш точним визначенням кольорів, надійним деінтерлейсингом і кращим збільшенням якості (до 4К). Навіть із телевізором або проектором у Full HD 1080p Ви будете вражені зображенням дисплея! Підтримка 3D також забезпечує більш глибоке зображення та вражаючий ефект занурення.
HDR: Перегляд HDR-контенту та розширення динамічного діапазону на HDR-дисплеях телевізорів або проекторів.
10-Bit: Потужне програмне забезпечення для 10-бітного YUV-кодування для відображення відео професійної якості. 10-бітне кодування забезпечує більше відтінків (1,06 мільярдів кольорів замість 16 мільйонів у 8-бітному кодуванні).
REC. 2020: Ширший колірний простір для більш насичених кольорів.
4K 50/60p: Відображення відео-контенту у 4K 50p або 60p у 3840x2160p при 50 Гц або 60 Гц.
Real Cinema: Автоматичне визначення частоти кадрів 24/50/60p (одночасна підтримка 24.000 Гц і 23.976 Гц).
Збільшення до 4K: Перегляд відео, збільшеного до надвисокої якості Ultra HD 4K (3840x2160 і 4096x2160).
Підтримка 3D-відео: Перегляд 3D-фільмів (3D BD ISO, MKV 3D MVC) у якості Full HD («пакування кадрів») на будь-якому приєднаному телевізорі або проекторі, що підтримує 3D, зі збільшеними глибиною і деталізацією зображення (вдвічі краща роздільна здатність, ніж у 3D SBS або 3D TB) із підтримкою 3D-субтитрів. Налаштування 3D включають: глибину 3D-зображення, глибину 3D-субтитрів, глибину 3D-інтерфейсу та ручну взаємозаміну лівого й правого зображення.
Мережевий програвач: Приєднайте свій Zappiti до локальної мережі та переглядайте контент із ПК/Mac або NAS через SMB.
SMB-сервер: Доступ до контенту на внутрішньому жорсткому диску Zappiti One 4K HDR (або приєднаному жорсткому диску) через комп'ютер, підключений до локальної мережі.
MKV-програвач: Відтворення відео якості SD, HD та UHD у MKV та інших сучасних контейнерах і форматах відео, включаючи високоякісний відеокодек HEVC/H.265, із дуже високою швидкістю потоку > 400 Мб/с.
Можливість «гарячого підключення» жорсткого диску: Швидко та легко приєднуйте та замінюйте жорсткі диски 3.5'' SATA.
USB-порти: Зручне приєднання HDD, USB-носіїв, пристроїв для читання карток та інших пристроїв із USB-роз'ємом.
Порти USB 3.0 та Type-C: Запуск і копіювання файлів із надвисокою швидкістю.
Повна низка з'єднань A/V: Оптичний і коаксіальний аудіо-вихід S/PDIF, аналоговий аудіовихід (CINCH), аналоговий відеовихід CVBS, HDMI 2.0a (Deep Color, xvYCC, 12-біт та CEC).
Багатоканальне аудіо домашніх кінотеатрів: Бітовий потік до 11.2.4, перетворення багатоканального звуку у двоканальне стерео.
Музика високої роздільної здатності: Відтворення аудіо високої роздільної здатності (HRA) до 32 біт у різних форматах: FLAC, AIFF, ALAC, WavPack, Monkey's Audio APE, DTS, AC3, і т.д.
Гнучкість виведення відео: Відео виводиться у будь-яких якості та форматі, включаючи SD, 1080p (1920x1080), Ultra HD (3840x2160p) та справжній 4K (4096x2160p) до 12 біт за основими кольорами (36 біт).
Кнопки прямого доступу і розширені опції відтворення:
– 1-9: можливість відтворювати одразу від 10-90%.
– Стрілки ліворуч і праворуч: 1 хв перемотування назад і вперед.
– P+/-: 10 сек перемотування назад і вперед.
– Стрілки вниз і вгору: Пришвидшене перемотування назад і вперед (до x32).
Пам’ять відтворення:: Дивіться відео з моменту, на якому зупинилися минулого разу.
Пульт із підсвічуванням: Високоякісний пульт керування із кнопками прямого доступу та підсвічуванням. Дискретні коди для універсальних пультів та розширені функції для контроля гучності звуку телевізора або AV-ресивера.
Bluetooth 4.0: Приєднуйте бездротові пристрої через Bluetooth, наприклад, джойстики, навушники та колонки.
Комп’ютерна мишка: Приєднайте комп’ютерну мишку для керування програвачем і додатками Android.
Клавіатура: Приєднайте комп’ютерну клавіатуру для керування сторонніми програмами та більш зручного введення тексту до програм Zappiti.
Повне керування файлами: копіювати, вирізати, вставити, видалити, перейменувати.
Zappiti Video Control: Керування програвачем Zappiti за допомогою віртуального пульта на планшеті або смартфоні.
Android: Завантаження та встановлення додатків Android із GooglePlay. Простий доступ до провайдерів потокового контенту, VOD/SVOD, телебачення «слідом за ефіром» (зокрема, YouTube 4K, KARTINA TV / КАРТИНА ТВ), відтворення музики, соціальні мережі, новини, прогноз погоди, трейлери, ігри, онлайн-радіо та багато іншого. Увага! Деякі додатки Android не підтримуються!
Відкритий інтерфейс: Додавайте ярлики програм на домашню сторінку.

 

Zappiti Media Center

 

Підтримка Zappiti Video

Інтерфейс Zappiti Video: Відображення колекцій фільмів і телепередач разом із обкладинками та інформацією до файлів (субтитри, актори, режисер, дата випуску). Zappiti пропонує автоматичну індексацію категорій фільмів і телепередач просто через програвач без потреби у комп'ютері.
Zappiti Search: Легко знаходьте фільми та телепередачі за допомогою потужної системи пошуку у поєднанні із розумними фільтрами (за акторами, режисерами, тривалістю, рейтингом, датою виходу).
Незалежний Zappiti: Додавайте, редагуйте та видаляйте обкладинки фільмів прямо на пристрої Zappiti за допомогою пульта (ПК не потрібен). Змінюйте постери, редагуйте анотації, змінюйте надану категорію та створюйте власні. >Переглянути відео
Запуск Zappiti: Активуйте/деактивуйте у настройках запуск Zappiti Media Center одночасно з увімкненням системи. >Переглянути відео...
Колекції Zappiti: Створюйте колекції для кожного члена родини або для кожного жорсткого диску та легко перемикайтеся від однієї колекції до іншої.>Переглянути відео
Батьківський контроль: За допомогою функції батьківського контролю Ви можете позначити групу фільмів як «дитячі» та заблокувати доступ до інших файлів за допомогою PIN-коду. Таким чином, Ваші діти зможуть безпечно відкривати лише свої фільми. Крім того, дитячий режим
передбачає прямий доступ до фільмів без анотацій, що спрощує користування. >Переглянути відео
Кіносаги:Фільми однієї саги автоматично об'єднуються у групу та сортуються за датою виходу. Обкладинка саги,
встановлена для колекції, відноситься до всієї групи. Фільми виводяться у вигляді кільцевої галереї
із 3D-ефектами руху. > Переглянути відео
Автоматичний статус «Переглянуто»: Фільми та серії автоматично отримують позначку «Переглянуто» або «Розпочато».
Zappiti Offline: Збережіть колекцію локально, щоб переглядати її без Інтернет-з'єднання. >Переглянути відео
Трейлери Zappiti: Перегляд трейлерів до фільмів. >Переглянути відео
Zappiti Bonus Live: Переглядайте додатковий контент до фільмів: відео зі зйомок, видалені та невдалі сцени, огляди, саундтреки та багато іншого. >Переглянути відео
Zappiti Sub: Завдяки Zappiti Sub Ви можете з легкістю завантажити субтитри до фільму або телепередачі прямо
на програвач Zappiti.
Zappiti Sync: Завдяки Zappiti Sync Ваші колекції автоматично синхронізуються на всіх програвачах та з усіма комп'ютерами – як Mac, так і ПК.
Zappiti Explorer: Zappiti Explorer – найпростіший спосіб запускати відтворення більшості мультимедійних файлів, таких як UHD, BD та DVD ISO, BDMV, M2TS, MKV, MP4, MOV, MP3, FLAC, JPG... Із Zappiti Explorer пошук файлів стає простіше! Знаходьте, обирайте та відкривайте відео, аудіо чи фото! >Переглянути відео

> Натисніть тут, щоб дізнатися більше про Zappiti Video...


Zappiti Player 4K OS2


Технічні характеристики

Чипсет: Realtek RTD1295.
Процесор: ARM® Cortex® CA53 x4 (Quad Core)..
GPU: Mali ™ -T820 MP3 (3 ядра) (еквівалент Octa-core Mali 450) – DirectX 11.1, OpenGLES 3.1, OpenGL 1.2, FP, ASTC, Renderscript. 4x Multi-Sampling Anti-Aliasing (MSAA).
Операційна система: 64 Bit.
DSP: відео та аудіо DSP з апаратним прискоренням. Рідна апаратна 10-бітна підтримка YUV. Апаратна оптимізація для інтерфейсу Zappiti..
Кеш: 1 МБ L2.
ОЗУ: 2 ГБ DDR4.
NAN eMMC: 16 ГБ (5,0).
Роз'єми: HDMI 2.0a (HDCP 2.2, TX / RX, CEC, Deep Color, 12 біт, xvYCC, MHL 3.0), 3x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x USB Type-C, аналоговий відео-вихід CVBS (аналогові й цифрові виходи активні одночасно), аналоговий аудіовихід RCA (аналогові й цифрові виходи активні одночасно), оптичний і коаксіальний аудіо-виходи S/PDIF (Toslink), Gigabit LAN (10/100/1000 Мб/с), Wi-Fi 5G, кард-рідер SD / MMC, роз'єм AC, кнопка AC On/Off (позаду), світлодіодний дисплей на передній панелі, керований пультом.
Можливість «гарячого підключення» жорсткого диску: Швидко та легко приєднуйте та замінюйте жорсткі диски 3.5'' SATA.
Джерела медіафайлів: зовнішній жорсткий диск (USB), USB-пристрої (USB-носій, кард-рідер з USB тощо), вбудований кард-рідер SD (SD / SDHC / MMC), ПК та NAS в локальній мережі (SMB, UPnP, HTTP), інші джерела Інтернету та локальних мереж. Підтримуються зовнішні USB-хаби.
Легка та швидка передача файлів: до 90 Мб/с через SATA, 70 Мб/с через USB 3.0, 115 Мб/с через Ethernet.
Інтернет-навігація: підключення комп'ютерної миші та клавіатури для користування Інтернетом, як на комп'ютері.
DLNA: повна підтримка стандарту DLNA (1.5 або 2.0) / сервера MiniDLNA.
SMB-сервер: Zappiti Share, OpenWRT.
FTP-сервер : OpenWRT.
Відеокодеки: HEVC, H.265, x265 (до Main10 Level 6.1 High 60p у 4K), MVC, AVC, MPEG-2, MPEG-4, VC-1, H.264 / x.264 (до 60p у Full HD та 24p / 20 Мбіт/с у 4K), FLV, AVS, XVID, DIVX (від версії 4), Sorenson Spark L70, VP9 HW (до 4K 60p); підтримка ультрависокого бітрейту (до 400 Мбіт/с у HEVC 4K).
Формати відеофайлів: UHD ISO, 3D BD ISO, BD ISO, BDMV, MKV, MKV 3D, MK3D, MPEG-TS, MPEG-PS, MPEG, MPE, MPG, TS, TP, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, QT, WebM, DVD-ISO, VIDEO_TS, RMVB, RM, DAT, VOB, 3GP, FLV, DAT, AVCHD 2.0 (AVCHD 3D, AVHD Progressive).
Гнучкість виведення відео: У будь-яких роздільній здатності та форматі від SD до 1080p, Ultra HD (3840x2160) та 4K (4096x2160). До 4K 60p. Відображення відео із справжнім 24p (23,976 Гц).
Аудіокодеки: AC3, DTS MPEG, MP3, ALAC, APE, M4A, AIFF, WAV, WMA, VSELP, FLAC, AAC, AAC-LC, HEAAC, HE-AAC v2, AMR-NB, OGG (Ogg / Vorbis) , RA_COOK, LPCM, PCM, ADPCM, FLA, MQA; підтримка lossless (до 32 біт).
Zappiti Music: Підтримка мініатюр обкладинок альбомів (внутрішніх і з папки), відтворення папок (включаючи підпапки), випадкове відтворення, повторення списків, повторення треків, обрані та виключені треки, створення списків відтворення та керування ними. Керуйте відтворенням музики за допомогою програми Zappiti Music Control для смартфона або планшета (Android або iOS) без потреби у телевізорі. Натисніть тут, щоб дізнатися більше ... Музичні слайд-шоу для концертів або відображення внутрішніх сторінок буклету альбому або задньої обкладинки (через Zappiti Explorer).
Багатоканальне аудіо домашніх кінотеатрів: Bitstream, downmix-стерео (DTS, DTS-HD MA, DTS-HD HRA, DTS: X, Dolby Digital, Dolby Digital EX, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos).
Force SD Audio: У виході SPDIF багатоканальні HD-аудіоформати змішуються в Dolby Digital або DTS або стерео. Примітка: Тільки HDMI може підтримувати аудіоформати HD, такі як Dolby TrueHD або DTS-HD.
Формати субтитрів: SRT (Subrip / External), SUB (MicroDVD) (зовнішні), текстові (MKV), SSA / ASS (sous-station alpha / MKV, зовнішні), VobSub (MP4, MKV, SUB/IDX, зовнішні) SMI (Sami), IDX, PGS (UHD ISO, BD ISO, BDMV, M2TS, MKV), DVBSUB (DVB-T, DVB-S, DVB-C).
Параметри субтитрів: Можливість завантаження субтитрів. Підтримка 3D-субтитрів із настройками глибини. Мультикодування. Група зовнішніх субтитрів. Встановлення субтитрів за замовчуванням.
Апаратне прискорення 3D: OpenGL.
Формати файлів фотографій: JPEG (апаратне декодування), PNG, BMP, GIF (роздільна здатність до 8192x8192 пікселів). Можливість музичного слайд-шоу з динамічними ефектами переходу.
Підтримуване форматування: FAT16 / FAT32 (читання-запис), EXT2/EXT3 (читання-запис), NTFS (читання-запис), MAC OS / HFS + журнал (читання-запис), ExFAT (читання-запис).
Ethernet: 10/100/1000 Мб/с.
Wi-Fi: 8IEEE 802.11a/b/g/n, 802.11AC, 2.4 GHz / 4.900 GHz ~ 5.845 GHz (5.0 GHz ISM). Подвійний діапазон. Подвійна зовнішня антена.
Bluetooth 4.0: BT4.0
Android 6.0: Встановлюйте та використовуйте додаткові програми через GooglePlay. Увага! Деякі програми для Android не підтримують пульт дистанційного керування. У цьому випадку використовуйте підключену комп'ютерну мишу або AirMouse (не постачається).
Дзеркальне аудіо / фото / відео: Відображення дисплея та звуку смартфона або планшета на телевізорі під час показу фотографій із останньої подорожі або прослуховування улюблених пісень.
Мережеве відтворення: Спеціальна оптимізація мережі, що гарантує кращу продуктивність відтворення через локальну мережу, незалежно від типу медіа, завдяки протоколу SMB (включаючи файли HEVC UHD) через Gigabit Ethernet або Ethernet 10/100.
Універсальний пульт: Безпроблемна інтеграція в інтелектуальні домашні установки за допомогою готового до використання драйвера Control4, IP-кодів Crestron драйвера RTI, Logitech, Pronto і загальних IP-кодів. Дискретні коди ввімкнення/вимкнення.
>
Натисніть тут, щоб дізнатися більше

 

Zappiti Explorer Music Zappiti HDR 4K

 

 

Аксесуари
> ІЧ-пульт із підсвічуванням
> Підтримка кабеля HDMI 2.0, з плетеною втулкою та позолоченими роз'ємами
> Ethernet-кабель
> Кабель USB Type-C
> AC/DC адаптер живлення (ВХІД: 100V-240V 50/60 Hz / ВИХІД: 12VDC2000mA)
> Короткий посібник із інсталяції

 

 

Прес-оглядиSecret Home Theater Award

Secrets of Home Theater and High Fidelity

Секрети домашніх кінотеатрів і високої точності
Zappiti One 4K HDR.

Зважаючи на ціну у 299,00 дол. США, Zappiti One HDR — вигідна покупка. На ньому значно легше налаштувати відтворення відео, ніж на ПК чи Mac, при цьому Ви зможете мати стільки місця для зберігання, скільки забажаєте придбати. За моїми розрахунками, жорсткий диск на 4 ТБ вміщує понад 200 фільмів у Blu-ray. Zappiti підтримує жорсткі диски об'ємом до 16 ТБ. Якщо Ви бажаєте під'єднати додаткові пристрої, щоб дивитися відео у будь-якій частині свого дому, Вам варто спробувати Zappiti Mini за ціною 250,00 дол. США, у яких не передбачена внутрішня пам'ять, але є можливість під'єднати зовнішню. Навіть без пам'яті вони чудово підходять для перегляду колекції, яка зберігається на головному пристрої, в усіх інших кімнатах дому за умови, що Ваша домашня мережа може забезпечити необхідну швидкість. Навіть не можу придумати кращий спосіб, щоб насолоджуватись музикою і фільмами. (...) Як б вимоги Ви не мали, Zappiti One 4K HDR має надійне програмне та апаратне забезпечення і постійно оновлюється, а функції багатокімнатного відтворення відео та аудіо додають йому цінності.

> Читати огляд Zappiti One 4K HDR... (Англійською)

 

Sound Image

Sound Image Magazine
Zappiti 4K HDR Range (player / server) - W
inner of Product of the Year Award 2018

Ми стали свідками, як продукти від Zappiti зросли у якості від Full HD до UHD, а тепер пропонують і HDR. Вони зберегли свій зручний і привабливий інтерфейс, що здатен конкурувати із найдорожчими серверними системами світу, але коштують у рази меньше: середня ціна для програвача або сервера 4K HDR – AU$550. Ними можна користуватись із внутрішньою жорсткою пам'яттю для зберігання та відтворення фільмів і музики. Однак Zappiti також пропонує багатодисковий NAS із велитенською ємністю пам'яті для зберігання медіафайлів, які можна відтворювати на будь-якому пристрої у домі. Він також оснащений дисководом для запису у пам'ять дисків DVD і Blu-ray. Якщо ви колекціонуєте фільми або просто хочете звільнити полиці від коробок з дисками, повірте, Zappiti — це найбільш рентабельне і високоякісне рішення.

> Читати цей огляд... (Англійською)

 

Diapason

Diapason Magazine
Zappiti One 4K HDR - 5 stars

Zappiti MagicPixel v2 video processing improves the picture quality with high performance 4K UHD upscaling. The startup is fast and the media player offers high transfer rates, the picture and sound quality is at the rendezvous. It is easy to use (plug and play), the Ultra HD 4K works wonders and Dolby Atmos is supported. Huge improvement for this media player compared to its predecessors, at all levels. And best of all, it has an after-sales service in English in addition to French ...

 

PJHC Award

PJHC
Zappiti One / Duo / Mini 4K HDR - GOLD AWARD.

Якість монтажу моделі Duo – на найвищому рівні: металевий корпус і пасивне охолодження, яке не створює шуму. (...) Процесор – справжній звір, а підтримка мережі – відмінна, тому ми змогли насолодитися чудовою роботою пристроя із кодуванням відео на дуже високих швидкостях потоку. (...) Доданий пульт керування – із підсвічуванням, що нам особливо сподобалось. Він зручний і оснащений продуманою схемою кнопок та всіма опціями, які тільки можуть знадобитись, включаючи окремо виділену кнопку паузи. (...) Що стосується відтворення медіа, ця серія – дуже і дуже сильна за багатьма показниками. Zappiti 4K HDR підтримує відео Ultra HD аж до частоти у 60 кадрів за секунду, а також декодування HDR 10 і HEVC. (...) Підсумовуючи, Zappiti Duo 4K HDR – це унікальне рішення для домашнього перегляду відео. Дуже рекомендуємо.

> Читати огляд серії Zappiti 4K HDR... (Французькою)

 

Award Must AVCesar

AVCesar
Zappiti One 4K HDR review - Award MustAvcesar. 5/5 зірок.

Zappiti One 4K HDR включає головні характеристики Zappiti Player 4K, а також більш потужний процесор, більше пам'яті, більше з'єднань, підтримку 4K 60p, 10-Bit і HDR, інтерфейс 1080p, технологію покращення зображення Zappiti MagicPixel v2, пульт із підсвічуванням, спрощений і розширений функціонал медіацентра, а також безкоштовну підтримку англійською. І тому цей французький пристрій цілком справедливо посідає перше місце серед номінантів Must AVCesar.

> Читати огляд Zappiti One 4K HDR... (Французькою)

 

GamerStuff Award

GAMERSTUFF
Zappiti One 4K HDR - Favorite GamerStuff.

<
Зараз на ринку не так багато програвачів, які можуть запропонувати усі ці функції. Цей пристрій – повністю довершений і справді мультимедійний. Навіть його ціна – повністю справедлива, зважаючи на його функціональність. Ви можете обрати версію без жорсткого диску – Zappiti Mini 4K HDR (249 євро), або із жорстким диском – Zappiti One / Duo 4K HDR (від 299 євро). Окрім цього, бренд Zappiti – відомий на ринку, а спільнота його користувачів продовжує зростати, що гарантує постійне допрацювання програм і оновлення пристрою. Zappiti One 4K HDR здобуває винагороду «Favorite GamerStuff».

> Читати огляд...

 

HDL Award

HD LAND BLOG
Zappiti One / Duo / Mini 4K HDR - AWARD 5/5 stars.

Нова серія від Zappiti загалом зберегла дизайн минулої. Проте нові три програвачі із серії Zappiti 4K HDR багато в чому випереджають попередників: вища якість відео й аудіо, бездоганна автоматична синхронізація частоти кадрів, покращена потужність, багато нових функцій та більше можливостей підключення. До інших переваг нової серії також належать надійність роботи, програма керування для планшета, пульт керування із підсвічуванням, а також проста та інтуїтивна система відображення обкладинок фільмів. Zappiti 4K HDR – найкращий вибір для усіх поціновувачів мультимедіа.

> Читати повний огляд Zappiti 4K HDR (Французькою)...

 

hxos soundvision

hxos+ Sound Vision magazine
Zappiti One 4K HDR.

“Екосистема продуктів Zappiti разом із програмним забезпеченням, створеним для їх підтримки, є найбільш довершеним рішенням серед представлених на сьогодні: унікальна система керування бібліотекою, зразкова простота у використанні та виняткова якість відео та аудіо. Враховуючи привабливу ціну, у пристроїв Zappiti просто немає конкурентів!”

 

HT Home Theater Thailand

Home Theater Thailand
Zappiti One / Duo / Mini 4K HDR - AWARD 8.3/10.

Усі продукти із сім'ї Zappiti 4K HDR (Mini, One, Duo) – повноцінні програвачі 4K HD. Ви можете зауважити, що сьогодні HDR-файли досить важко знайти, але не забувайте, що всі три моделі – справжні 4K-плеєри. Вони навіть можуть відтворювати файли вагою 100 ГБ із роздільною здатністю 4К. MKV, ISO і 3D – повністю сумісні із серією Zappiti 4K HDR. Моделі також оснащені великою кількістю роз'ємів і підтримують новий тип мережі 5 ГГц (IEEE 802.11ac) Wi-Fi, у якій роутери та пристрої можуть посилати висхідні й низхідні сигнали за променевою технологією. Дизайн не особливо видрізняється у всіх трьох моделей. Але матеріал і функції – дуже якісні.

> Читати повний огляд серії Zappiti 4K HDR (Тайською)...

 

TV Box Award

TV Box
Zappiti One - Gold medal.

Перш за все, Zappiti One 4K HDR – не просто чергова приставка на Android. Він розроблений вагомим гравцем на ринку програвачів і відкриває доступ до всієї екосистеми Zappiti Media Center, яка пропонує відносно простий спосіб організувати власну бібліотеку відео. Він включає хмарну синхронізацію, мобільний додаток і серверне програмне забезпечення для NAS, Mac і ПК. Модель One 4K HDR також має внутрішній відсік для жорсткого диску. Якість зборки – відмінна, а пасивне охолодження забезпечує додатковий комфорт. Цей програвач має велику низку з'єднань. Пульт із підсвічуванням – зручний і простий у використанні. Збір інформації про фільми із Вашої колекції через Zappiti Media Center виконується у більш ефективний і простий процес, ніж у Kodi і подібних моделей. Загалом Zappiti One 4K HDR – дійсно європейський продукт із високою якістю програмного забезпечення та корпусу (...).

> Читати повний огляд Zappiti One 4K HDR (Російською) ...

 

HD mediaplayers.ru

HD mediaplayers.ru
Zappiti One

Zappiti One 4K HDR – це якісний продукт від серйозного європейського бренда з багатою історією. Зразкова якість зборки, повна відсутність шуму, унікальне і просте програмне забезпечення, зручна панель керування, якісний прийом Wi-Fi, широкий функціонал і майже повна відсутність проблем із роботою. Інший вагомий плюс цього програвача – зразкова підтримка користувачів з боку виробника. Розробники Zappiti постійно покращують програмне забезпечення, виправляють помилки і регулярно видають нові версії мікропрограм. На офіційному сайті можна знайти майже всю інформацію про медіапрогравачі Zappiti, в тому числі інструкції із використання, налаштування та оновлення програм (...). Там також присутня велика кількість питань і відповідей до них. Таке піклування про користувачів створює враження надійності та постійного покращення продукту.

> Читати повний огляд Zappiti One 4K HDR (Російською)...

 

AVForum Award

Editor's Choice AVForums
Zappiti One, Duo, Mini 4K HDR - Media Player Remote of the Year 2017

На сьогодні, принаймні поки ми не почнемо використовувати керування голосом, ручний пульт керування лишається головним інтерфейсом для AV-пристроїв, тому ми вважаємо, що успіхи виробників у цьому напрямку заслуговують відзнак. Якщо чесно, більшість пультів, які ми отримуємо разом зі зразками пристроїв, лишають бажати кращого, але пульт до пристроїв Zappiti 4K HDR – Duo, One, Mini – значно кращий. Він заокруглюється до середини з обох кінців, завдяки чому його зручно тримати. Пульт оснащено підсвічуванням, яке автоматично активується після натиснення будь-якої кнопки. Не варто недооцінювати, наскільки корисним може виявитись підсвічування, коли Ви дивитесь фільми у напівтемряві, а у пульта багато кнопок, як-от у пульта Zappiti. Зокрема, він має спеціальні кнопки ввімнення і вимкнення, запуску програм Media Center і Explorer, усі стандартні кнопки керування відтворенням, окремо виділену кнопку паузи, кнопки для встановлення співвідношення сторін і для ввімкнення/ввимкнення режиму 3D. У центрі розташовані навігаційні кнопки для меню, а вище них – кнопка ввімкнення курсора та кнопки Назад, Меню і Домашня сторінка. Ближче до низу рошташовані дійсно корисні цифрові кнопки – так, Ви зможете вказати відсоток прогресу, на якому хочете відкрити відео, – а нижче них можна знайти базові кнопки керування для телевізора (Ввімкнути, Гучність, Вибір режиму), які можна використовувати завдяки функції розпінавання інфрачервоних кодів.

> Читати цей огляд...

 

 

 

 

Zappiti

Де купити
Дізнайтеся, де можна купити продукти Zappiti: онлайн
або в магазині посередника.


> Натисніть тут, щоб дізнатися більше

 

 

 

 

> Оновлення мікропрограми Zappiti One 4K HDR...

PDF Zappiti One 4K HDR Короткий посібник – Англійською та фрацузькою (PDF - 3 МБ)
PDF Zappiti One 4K HDR Короткий посібник – Іспанською (PDF - 3 МБ)
PDF Буклет серії Zappiti 4K HD (PDF - 25 МБ)
PDF Завантажити прес-кіт (Dropbox)
PDF Переглянути презентацію Zappiti (Google Slides, експортується як PDF, PPT та ін.)
External Link База знань і навчальні матеріали Zappiti

 


Zappiti One 4K HDR


Zappiti One 4K HDR Side Left

 

 

 

Zappiti One 4K HDR Back

Розміри
281 x 188 x 50 мм / 11 x 7,4 x 1,96 дюймів

Розміри подарункової коробки
322 x 307 x 88 мм / 12,7 x 12 x 3,46 дюймів

Weight
Вага нетто з антеною: 1,65 кг
Вага нетто з подарунковою коробкою: 2,2 кг

Країна походження
Дизайн: Франція
Розробка програмного забезпечення: Франція
Графічний інтерфейс: Франція
Розробка мікропрограм: Китай
Частини та монтаж: Китай

Гарантія
2 роки

Сертифікація
RoHS, CE, FCC

 

Робоча температура
Температура: 10~30°C

Робоча вологість
Вологість: 30%~70%

Споживання
Загальна потужність <5 Вт (без жорсткого диска)
Живлення в режимі очікування <0,02 Вт

Кріплення стійки Middle Atlantic AFACE
Тип: AFACE2
Бренд: ZAPPITI
Модель: ZAP005

Вихід зовнішнього джерела живлення
5,5 мм зовнішній / 2,1 мм внутрішній
12V DC 2000mA

Номер TARIC
8521900090

Код EAN
3760115010109

Zappiti One 4K HDR Back
 
Zappiti One 4K HDR Back

 

 

Zappiti 4K HDR Home Page Zappiti Explorer Zappiti Media Center Home Zappiti Media Center Home
Zappiti Player 4K GUI Zappiti Bonus Live Making-Of Zappiti Player 4K GUI Zappiti Player 4K OS2
Zappiti Player 4K OS2 Zappiti Player 4K GUI Zappiti Player 4K OS2 Zappiti GUI
Zappiti Player 4K GUI Zappiti Player 4K GUI Zappiti Explorer Vignette Zappiti Explorer Vignette
Zappiti 4K HDR OS2 Zappiti Player 4K OS2 Zappiti Player 4K OS2 Zappiti Player 4K OS2
Zappiti 4K HDR movie wall Zappiti GUI TV Zappiti 4K HDR syno Zappiti 4K HDR TV sagas
Zappiti Player 4K GUI Zappiti Player 4K GUI Zappiti One 4K HDR Back Zappiti Player 4K GUI
Zappiti Player 4K GUI Zappiti One 4K HDR Left Zappiti Player 4K OS2 Zappiti 4K HDR GUI
Zappiti Explorer Vignette Zappiti One 4K HDR Settings    

 

 


Follow Us on Twitter Zappiti Media Center Support Zappiti Player Support Zappiti Media Center User Guide Zappiti Forum contact us Vote for Zappiti features on UserVoice Follow Us on Google Plus

Окремі функції, програми, послуги, наявність і ціни можуть бути змінені.

 

 

Продукти

> Zappiti Mini 4K HDR
> Zappiti One 4K HDR
> Zappiti One SE 4K HDR
> Zappiti Duo 4K HDR
> Zappiti NAS RIP 4K HDR
> Zappiti Drive 4K HDR

> Нагороди
> Де купитиПрограми

> Zappiti Video
> Zappiti Explorer
> Zappiti Video Control
> Zappiti Music

> Zappiti User Interface
> Zappiti Digital Signage

Підтримка

> Оновлення мікропрограм
> Завантаження
> Інструкції

> Онлайн-підтримка
> База знань
> Голосуйте за нові функції Zappiti

Соціальні мережі

FacebookTwitterFacebook


Зв'язатися із відділом продажу

> contact@zappiti.com

 

Зв'язатися зі службою підтримки

> Форма зв'язку

 

Прес-кіт

> Фото і матеріали про продукцію

Zappiti Knowledge Base

 

 

Початок сторінки ^

Copyrights Zappiti. All right reserved.