EnglishSpanishEnglishThaiFrançais

Zappiti Logo
НАШІ ПРОДУКТИ ПРОГРАМИ НАГОРОДИ ДЕ КУПИТИ ПІДТРИМКА
        Zappiti Mini 4K HDR         Zappiti One 4K HDR         Zappiti One SE 4K HDR         Zappiti Duo 4K HDR         Zappiti NAS RIP 4K HDR
Zappiti Front Covers 

Zappiti One SE 4K HDR Logo

Zappiti One SE 4K HDRМедіапрогравач 4K HDR
із подвійним HDMI-виходом


Знайти продавця
>

 

 

 

Серія Zappiti 4K HDR.
Найкращі враження від перегляду відео.

Zappiti проектує та виробляє відео-системи виключно професійного рівня. Вони відрізняються найвищою якістю, винятковою потужністю та максимально зручним користувацьким досвідом.

Користувачі продуктів Zappiti мають змогу насолодитися зручним та інтуїтивним доступом до всієї бібліотеки фільмів із високою роздільною здатністю у 4K. Пристрої Zappitti відзначені нагородами та користуються популярністю у споживачів з усього світу, які прагнуть до кращих вражень від перегляду. Zappiti One SE 4K HDR – принципово новий еталон для домашніх розваг. Він підтримує більшість цифрових форматів аудіо та відео, зокрема HEVC відео-кодек із мільярдом кольорів (10-бітне кольорове кодування), а також усі сучасні стандарти 3D-відео із 3D-субтритрами та функції HDMI 2.0a, 4K 60p, HDR та DTS:X, що дарують найкращі враження від перегляду кіно вдома.

Zappiti One SE 4K HDR Lifestyle

 

Оновлення
порівняно з попереднім поколінням

 

Функціонал Zappiti Player 4K Duo Zappiti One SE 4K HDR
Чипсет Realtek RTD1195 Realtek RTD1295
CPU Dual core Quad core
Операційна система 32-Bit 64-Bit (A63)
Кеш 512 KB L2 1 MB L2
EMMC 6 GB 16 GB
ОЗУ 1 GB DDR2 2 GB DDR4
HDMI Audio Video 1.4a 2.0a
HDMI Audio Only Ні 1.4a
HDMI IN Ні MHL 3.0 Tx
HDR Ні Так
10-Bit Ні Так
REC.2020 Ні Так
4K 60p Ні Так (4K 50p/60p)
Auto Framerate 24 / 60 Hz ou 24 / 50 Hz 23.976 / 24 / 50 / 59.94 / 60 Hz
23.976 Hz 4K Ні Так
GUI Resolution 720p 1080p
4K HEVC макс. бітовий потік 30 Мб/с 400 Мб/с
BD Lite Ні Так (Списки відтворення)
Роздільна здатність субтитрів 720p 1080p
Група зовнішніх субитрів Ні Так
Мультикодування субтитрів Ні Так
Вибір субтитрів за замовчуванням Ні Так
Мова за замовчуванням Ні Так
3D-субтитри Ні Так
Налаштування глибини 3D Ні Так
MKV 3D MVC Ні Так
Опція горизонтальної інверсії 3D Ні Так
VP9 відеокодек Ні Так
WMA аудіокодек Ні Так
HD-фото 4096 x 4096 pixels max 8192 x 8192 pixels max
Позолочені порти

Ні

Так
Wi-Fi 5G

No

Так
Змінні Wi-Fi антени Ні Так
Цифровий коаксіальний аудіовихід Ні Так
Zappiti Share («Багатокімнатне відео») Ні Так (до 4 кімнат із якістю Blu-Ray)
Передавання локальною мережею Передавання Zappiti (до 20 МБ/с) SMB Server / FTP (до 115 МБ/с)
Макс. кількість одночасних процесів передавання До 50 файлів Без обмежень
Паралельні завдання

Обмежено

Так
OTA-оновлення мікропрограми Ні Так
Оновлення мікропрограми за допомогою USB
із можливістю зберегти налаштування
Ні Так
Дискретні інфрачервоні коди ON/OFF Ні Так
Пульт із підсвічуванням Ні Так
Керування за допомогою смартфона або планшета Так Так
Музика без телевізора Так Yes
Force SD Audio Ні Так (Core)
Версія Android 4.4 6.0

 


 

Zappiti MagicPixel v2.

Забудьте про дорогі зовнішні відеопроцесори. Zappiti – це відео Вашої мрії! Zappiti One SE 4K HDR підтримує технологію MagicPixel v2, яка забезпечує виняткову якість зображення – набагато кращу, ніж у попереднього покоління, – із покращеною динамікою, більш точним визначенням кольорів, надійним деінтерлейсингом і кращим збільшенням якості (до 4К). Навіть із телевізором або проектором у Full HD 1080p Ви будете вражені зображенням дисплея! Підтримка 3D також забезпечує кращу глибину зображення та вражаючий ефект занурення.

Zappiti MagicPixel - Pixel Enhancement

Images films: gooseberry.blender.org 

Zappiti Magic Pixel


 

 

Ultra HD 4K.

Zappiti One SE 4K HDR підтримує стандарт HDMI 2.0a для найкращої сумісності із відео у 4K, зокрема 4K 60p або HDR. Zappiti MagicPixel збільшує файли відео до UHD (3840x2160), що у 4 рази більше від Full HD! Таке збільшення дозволяє досягти максимальної якості зображення. Якщо у Вас немає дисплея Ultra HD 4K, не хвилюйтесь! Окрім іншого, технологія 4K Full HD від Zappiti перетворює відео у Ultra HD на високоякісний контент у 1080p із кодуванням 4:4:4 без стиснення, після чого 4K-відео можна дивитися на дисплеях Full HD 1080p. Цей процес дозволяє збільшити роздільну здатність майже на 30% порівняно з Blu-ray на телевізорі з 1080p. Завдяки Zappiti MagicPixel v2 переваги якості 4K доступні не тільки великим екранам.

Zappiti Logo Дізнатися більше...

 

 

 

Zappiti MagicPixel Upscaling Ultra HD

 

 


TV Zappiti Media Center

 

 

Zappiti Video.

Zappiti One 4K HDR підтримує програму Zappiti Video. Завдяки цій програмі Ви можете одразу побачити всі обкладинки фільмів і телепередач, а також детальну інформацію про субтитри, акторів, режисерів, дати виходу тощо. Zappiti виконує автоматичну індексацію категорій фільмів і телепередач. Ви також можете відредагувати інформацію кожного окремого файлу і змінити обкладинку — за допомогою пульта, планшета або смартфона (на iOS або Android) або навіть через ПК чи Мас.

Zappiti Logo Дізнатися більше...

 

 

 

 

 

Дивовижний інтерфейс.

Новий Zappiti One SE 4K HDR вийшов на принципово новий рівень серед медіацентрів завдяки вражаючому інтерфейсу, ефектам 3D, анімації та відблисків, а також різним привабливим темам. У налаштуваннях Zappiti можна встановлювати та прибирати додаткові функції, зокрема світлові ефекти.

Zappiti Logo Скріншоти...

Zappiti Logo Переглянути відео

 

 


Zappiti Media Center V4 Groups

Наявні різні графічні теми (класична або срібна*).

*Срібна тема продається окремо.
Zappiti Saga  

Саги.

Фільми однієї саги автоматично об'єднуються у групу та сортуються за датою виходу. Обкладинка саги, встановлена для колекції, відноситься до всієї групи. Фільми виводяться у вигляді кільцевої галереї із 3D-ефектами руху.

Zappiti Logo Переглянути відео
 

 

 

Contrôle parental Zappiti

 

 

 

Батьківський контроль.

За допомогою функції батьківського контролю Ви можете позначити групу фільмів як «дитячі» та заблокувати доступ до інших файлів за допомогою PIN-коду. Таким чином, Ваші діти зможуть безпечно відкривати лише свої фільми. Крім того, дитячий режим передбачає прямий доступ до фільмів без анотацій, що спрощує користування. Функція батьківського контролю також блокує доступ до редагування та видалення файлів у колекції для максимальної безпеки.

Zappiti Logo Переглянути відео

 

 

 

Contrôle parental Zappiti

 
Contrôle parental Zappiti

 

Zappiti Video Control.

Керуйте програвачем Zappiti за допомогою віртуального пульта на планшеті або смартфоні, переглядайте колекції фільмів та насолоджуйтесь іншими функціями Zappiti, доступними на планшеті або смартфоні, такими як зміна обкладинки фільму, відтворення трейлера, редагування переліку фільмів, позначення фільму як дитячого тощо.

Zappiti Logo Дізнатися більше...

 

 
 

 

Zappiti Share.

Функція Zappiti Share дозволяє ділитися з іншими програвачами (включаючи старе покоління) файлами, що зберігаються на внутрішньому або зовнішньому жорсткому диску. Завдяки Zappiti Share Ви можете повною мірою насолодитися справжньою багатокімнатною системою та запустити відтворення до 4 файлів одночасно в різних кімнатах у Blu-ray якості (або 2 в якості UHD).

Іншими типами файлів — музикою або фото – теж можна ділитися.

Завдяки Zappiti Sync Ваші колекції автоматично синхронізуються на всіх програвачах (багатокімнатність) та з усіма комп'ютерами – як Mac, так і ПК. Ця функція доступна для серій 4K та 4K HDR.

Zappiti Logo Дізнатися більше...

 

 

 

 

Zappiti Share

 

 
 

Zappiti Music iPhone

 

 

Відтворення музики без телевізора.

Завдяки Zappiti Music Ви можете керувати відтворенням музики на програвачі Zappiti за допомогою планшета або смартфона (на iOS або Android) без телевізора. Оберіть потрібний програвач Zappiti та керуйте музикою просто з планшета або смартфона.

Zappiti Logo Дізнатися більше...

 

 

 

 

 

 

 

Zappiti Db

 

Zappiti Db: Високоякісні обкладинки фільмів.

 


Окрім обкладинок фільмів, які завантажуються із різних баз даних, Zappiti також пропонує власну базу обкладинок – Zappiti Db. Тисячі постерів, спеціально створені командою дизайнерів Zappiti, ідеально підходять до співвідношення Zappiti. Дякуючи цим високоякісним обкладинкам, доступним на різних мовах, назви фільмів завжди легко прочитати, важливі візуальні елементи та текст не обрізані, а вигляд постерів стандартизовано для візуальної естетики. Наразі база обкладинок Zappiti Db містить близько 8000 постерів, зокрема до найбільш популярних і актуальних фільмів, але й до класики також. Щодня база даних Zappiti поповнюється десятками нових постерів.

Zappiti Logo Дізнатися більше


Zappiti Silver Skin Syno

Срібна тема купується окремо.

 

 

Zappiti Trailers
Zappiti Bonus Live.

Доступ до додаткового контенту до фільмів: відео зі зйомок, видалені та невдалі сцени, огляди, саундтреки та багато іншого.

Zappiti Logo Переглянути відео

 

Zappiti Trailers
Zappiti Sub.

Завдяки Zappiti Sub Ви можете з легкістю завантажити субтитри до фільму або телепередачі прямо на програвач Zappiti One SE 4K HDR!


Zappiti Trailers
Zappiti Search.

Легко знаходьте фільми та телепередачі за допомогою потужної системи пошуку у поєднанні із розумними фільтрами (за акторами, режисерами, тривалістю, рейтингом, датою виходу).

 TV Zappiti Media Center Movie Wall

Movie Wall.

За замовчуванням обкладинки фільмів відображаються у 2 ряди. Але відображення можна налаштувати та показувати їх у 3, 4 або 5 рядів (так звана «Стіна фільмів»). Ви можете змінити кількість обкладинок для відображення на екрані залежно від розміру екрана телевізора або зображення проектора.

Zappiti Logo Переглянути відео 
 

 

 

Fanless Fanless
 

 

 

Пульт із підсвічуванням.

Керуйте програвачем із легкістю за допомогою інфрачервоного пульта керування (входить до комплекту). Програвачем також можна керувати за допомогою бездротової миші або клавіатури (не входять до комплекту). Також, пристроєм можна керувати за допомогою пультів від провідних виробників: ProControl, RTI, Control4 або Logitech Harmony.

Кнопки прямого доступу.

Моментально переключайтеся від однієї програми до іншої за допомогою кнопок прямого доступу, таких як розмір зображення, 3D, субтитри, аудіотреки, режим повтору та інші.

 


 

HDMI Audio Only.

Zappiti One SE 4K HDR має два виходи HDMI – порт HDMI 2.0a для підключення до новітніх телевізорів UHD 4K, проекторів і A/V-ресиверів, а також додатковий порт HDMI 1.4 для аудіо на випадок підключення до старих A/V-ресиверів, що забезпечує краще звучання. Порт HDMI Audio Only має високоякісний і точний годинник HDMI. Це значно зменшує тремтіння та усуває помилки синхронізації, що дозволяє насолоджуватися аудіо та відео з підвищеною точністю при використанні аудіовиходу HDMI для підключення аудіосигналу до A/V-ресивера. Крім того, на відеовиході аудіопотік автоматично вимикається, коли використовується вихід HDMI Audio Only, що зменшує вплив шуму від відео на головний вихід HDMI.

 

 

 

Fanless

 

 

 
 

 

Gold-plated ports

 

 

 

 

Позолочені порти.

Zappiti One SE 4K HDR має високоякісні позолочені порти для аналогового виведення звуку ліворуч і праворуч (а також цифрового коаксіального аудіо) для кращої звукової точності та більш багатого, природного звуку і зменшення поступової корозії. Позолочені порти Zappiti є втіленням передової інженерії та вироблені із високоякісних матеріалів для зменшення шуму та перешкод. Вони забезпечують більш чистий, точний і природний звук. Позолочені матеріали також використовуються для портів Wi-Fi і CVBS.

 

 
 

Без вентилятора.

Zappiti One SE 4K HDR має повністю пасивне охолодження за рахунок металевого корпуса та вентиляційних отворів, завдяки чому він працює максимально тихо.

 

 

 

Fanless

 

 

 
  HDD  

 

Порт HDD для «гарячого підключення».


Завдяки 3,5-дюймовому роз'єму SATA для «гарячого підключення» Zappiti One 4K HDR може підтримувати до 16ТБ даних, що дорівнює близько 300 Blu-ray дискам. Разом з тим, жорсткі диски можна змінювати, тому Ваші можливості зберігання файлів потенційно безмежні! Із моделлю Zappiti One 4K HDR Ви забудете про проблеми з об'ємом пам'яті.

Зверніть увагу: Якщо Ви використовуєте декілька жорстких дисків, ми рекомендуємо створити окрему колекцію для кожного диску.

Ми не поставляємо HDD. Увага! Жорсткі дискі, передбачені для серверів NAS, зокрема серії WD Red, не підтримуються.

 

 
 

HEVC / H.265.

Zappiti One SE 4K HDR підтримує відео у форматі H.265 / HEVC із якістю до 4K. HEVC — спадкоємець H.264, який дозволяє оптимізувати до 50% розміру файлів. Він також підтримує VP9 — новий відкритий і безкоштовний формат кодування відео, створений Google.

 

 

 

HEVC logo

 

 

 
 

 

 

Logo 23.976Hz

 

 

 

Zappiti Real Cinema.

Фільми знімають із частотою 24 кадри за секунду (fps), а з відеофайлів і Blu-ray дисків вони зазвичай відтворюються із частотою 23,976 fps. Окрім цього, багато програвачів і ресиверів виводять відео у 24000 Гц, що створює нерівномірну зміну зображень. Zappiti Real Cinema зберігає оригінальну частоту 23,976 fps або 24,000 fps - залежно від контенту. Ви отримаєте такий самий натуральний рух зображення, як і у Blu-ray дисків. Результат більше схожий на кінотеатр, ніж на телебачення.

Частота відтворення відео автоматично змінюється з 23,976 Гц до 24 Гц та з 50 Гц до 59,94 Гц (60 Гц). Частота 25p автоматично конвертується до 50 Гц, а 30p — до 60p.

 

 
 

3D-субтитри.

Перегляд 3D-фільмів (3D BD ISO, 3D MKV MVC) у якості Full HD («пакування кадрів») на будь-якому приєднаному телевізорі або проекторі, що підтримує 3D, зі збільшеними глибиною і деталізацією зображення (вдвічі краща роздільна здатність, ніж у 3D SBS або 3D TB) із підтримкою 3D-субтитрів. Налаштування 3D включають: глибину 3D-зображення, глибину 3D-субтитрів, глибину 3D-інтерфейсу та ручну взаємозаміну лівого й правого зображення.

  Logo 23.976Hz  
 

 


Logo 23.976Hz


 HDR.

Zappiti пропонує HDR-зображення, а це означає, що на Вас чекає вражаюча реалістичність із бездоганним відтворенням усього багатства та різноманіття інтенсивності світла у HDR-контенті. HDR відрізняється від традиційного зображення покращеними контрастністю та динамічністю.

Конверсія HDR > SDR.

Для телевізорів 1080p Zappiti пропонує систему конверсії HDR > SDR, щоб Ви мали змогу наслоджуватися HDR-контентом на телевізорі або проекторі з якістю Full HD.

 

 

 
 


10-Bit & REC.2020.

Насолоджуйтесь розширеною гамою кольорів завдяки формату REC.2020 (набагато більше кольорів, ніж у традиційному відео). На вас також чекає збільшена кількість тіней (1024 замість 245 рівнів основного кольору) і підтримка 10-бітного кодування кольору.

Градієнти допомогають передати тонкі відтінки, що робить кольори більш реалістичними і живими!

А якщо Ваш телевізор здатен на це, то Ви можете використовувати 12-бітне введення для більш тонких відтінків.
 

10-Bit

 
 

Dolby Atmos Logo

Dolby Atmos Logo

 

Dolby Atmos
& DTS:X.

Насолоджуйтесь найкращими форматами аудіо: Dolby TrueHD, DTS-HD 5.1 або 7.1 і навіть DTS:X та Dolby Atmos® – дві революційні технології, з якими ви поринете у світ надзвичайних розваг. Ці нові аудіосистеми створюють потужний і динамічний звук завдяки використанню двох новацій зі світу кіно: аудіо-об'єкти і стельові динаміки.

 
 

 

Багатозадачність.

Новий процесор Realtek і програми Zappiti дозволяють досягти справжньої багатозадачності. Тільки уявіть: Ви можете дивитися фільм під час індексації телепередач у той час, як через Zappiti Explorer завантажуються файли! Ви також можете відмінити копіювання конкретного файлу з переліку файлів, що передаються, у вікні поточних завдань. Одночасна активність програм (Zappiti Explorer та Zappiti Media Center) також дозволяє швидко переключатися між ними.

 

 

 

 

 

Multitask Zappiti

 
 

 


Zappiti Fast Bitrate 

Передача і відтворення через швидкісну мережу.

З’єднання Gigabit Ethernet робить можливою дійсно високу швидкість передачі: до 115 МБ/с під час передачі даних (20 МБ/с у попередніх моделей) і до 400 МБ/с під час відтворення файлів HEVC. Це у 7 раз перевищує швидкість потоку формату Blu-ray та у 3 рази - пропускну здатність формату 4K Ultra HD Blu-ray!
 
 

Інтеграція.

Продукти Zappiti були створені для роботи в поєднанні з новітніми системами: багаторівневе захисне блокування, коди контролю за IP та IR для Control4, Crestron, ProControl, RTI, Pronto, Logitech Harmony, панель кріплення Middle Atlantic, дискретні коди ON/OFF і навіть Zappiti API для користувацьких інтеграцій із новітніми технологіями.

Zappiti Logo Дізнатися більше
  Zappiti Fast Bitrate  

 

Zappiti One 4K HDR

Zappiti One SE 4K HDR – новий еталон для медіапрогравачів. Він підтримує майже всі формати, кодеки й контейнери аудіо та відео, включаючи всі сучасні стандарти, такі як HDMI 2.0a, Ultra HD 4K, HDR, 3D-субтитри та HEVC / H.265 (до 10 біт). У новому Zappiti One SE 4K HDR є подвійний HDMI-вихід та внутрішнє гніздо для жорсткого диску 3.5" SATA із функцією «гарячої заміни» для збільшення загальної ємності (до 16 ТБ). Що ж до мережевих можливостей – на Вас чекають потужний 5 ГГц Wi-Fi і Gigabit Ethernet. Zappiti One SE 4K HDR підтримує більшість форматів аудіо та відео, зокрема ISO Blu-ray та UHD, M2TS, MKV, аудіо домашніх кінотеатрів (Dolby Atmos або DTS:X) та lossless-файли із високою роздільною здатністю до 32 біт. Цей новенький програвач також сумісний із програмою Zappiti Video для максимальних вражень від перегляду фільмів вдома.Універсальний медіацентр

Подвійний HDMI: Використовуйте другий HDMI, щоб відділити аудіо від відео у випадку використання AV-ресиверів старого поколоіння або саундбарів, що не підтримують 4K. Ви можете насолоджуватись як HD-звуком, так і 4K HDR, без необхідності замінювати AV-ресивер або саундбар.
Zappiti MagicPixel v2: Виняткова якість зображення – набагато краща, ніж у попереднього покоління, – із покращеною динамікою, більш точним визначенням кольорів, надійним деінтерлейсингом і кращим збільшенням якості (до 4К). Навіть із телевізором або проектором у Full HD 1080p Ви будете вражені зображенням дисплея! Підтримка 3D також забезпечує більш глибоке зображення та вражаючий ефект занурення.
HDR: Перегляд HDR-контенту та розширення динамічного діапазону на HDR-дисплеях телевізорів або проекторів.
10-Bit: Потужне програмне забезпечення для 10-бітного YUV-кодування для відображення відео професійної якості. 10-бітне кодування забезпечує більше відтінків (1,06 мільярдів кольорів замість 16 мільйонів у 8-бітному кодуванні).
REC. 2020: Ширший колірний простір для більш насичених кольорів.
4K 50/60p: Відображення відео-контенту у 4K 50p або 60p у 3840x2160p при 50 Гц або 60 Гц.
Real Cinema: Автоматичне визначення частоти кадрів 24/50/60p (одночасна підтримка 24.000 Гц і 23.976 Гц).
Збільшення до 4K: Перегляд відео, збільшеного до надвисокої якості Ultra HD 4K (3840x2160 і 4096x2160).
Підтримка 3D-відео: Перегляд 3D-фільмів (3D BD ISO, MKV 3D MVC) у якості Full HD («пакування кадрів») на будь-якому приєднаному телевізорі або проекторі, що підтримує 3D, зі збільшеними глибиною і деталізацією зображення (вдвічі краща роздільна здатність, ніж у 3D SBS або 3D TB) із підтримкою 3D-субтитрів. Налаштування 3D включають: глибину 3D-зображення, глибину 3D-субтитрів, глибину 3D-інтерфейсу та ручну взаємозаміну лівого й правого зображення.
Мережевий програвач: Приєднайте свій Zappiti до локальної мережі та переглядайте контент із ПК/Mac або NAS через SMB.
SMB-сервер: Access the contents located on the internal hard drive of the Zappiti One SE 4K HDR (or a connected hard drive) from a computer connected via local network.
MKV-програвач: Відтворення відео якості SD, HD та UHD у MKV та інших сучасних контейнерах і форматах відео, включаючи високоякісний відеокодек HEVC/H.265, із дуже високою швидкістю потоку > 400 Мб/с.
Можливість «гарячого підключення» жорсткого диску: Швидко та легко приєднуйте та замінюйте жорсткі диски 3.5'' SATA.
Увага! Жорсткі диски, призначені для серверів NAS, зокрема WD RED, не підтримуються.
USB-порти: Зручне приєднання HDD, USB-носіїв, пристроїв для читання карток та інших пристроїв із USB-роз'ємом.
Порти USB 3.0 та Type-C: Запуск і копіювання файлів із надвисокою швидкістю.
Повна низка з'єднань A/V: Оптичний і коаксіальний аудіовиходи S/PDIF, аналоговий аудіовихід (CINCH), аналоговий відеовихід CVBS, HDMI 2.0a (Deep Color, xvYCC, 12-біт та CEC).
Багатоканальне аудіо домашніх кінотеатрів: Бітовий потік до 11.2.4, перетворення багатоканального звуку у двоканальне стерео.
Музика високої роздільної здатності: Відтворення аудіо високої роздільної здатності (HRA) до 32 біт у різних форматах: FLAC, AIFF, ALAC, WavPack, Monkey's Audio APE, DTS, AC3, і т.д.
Гнучкість виведення відео: Відео виводиться у будь-яких якості та форматі, включаючи SD, 1080p (1920x1080), Ultra HD
(3840x2160p) та справжній 4K (4096x2160p) до 12 біт за основими кольорами (36 біт).
Прямий доступ і розширені опції відтворення:
– 1-9: можливість відтворювати одразу від 10-90%.
– Стрілки ліворуч і праворуч: 1 хв перемотування назад і вперед.
– P+/-: 10 сек перемотування назад і вперед.
– Стрілки вниз і вгору: Пришвидшене перемотування назад і вперед (до x32).
Пам’ять відтворення:: Дивіться відео з моменту, на якому зупинилися минулого разу.
Пульт із підсвічуванням: Високоякісний пульт керування із кнопками прямого доступу та підсвічуванням. Дискретні коди для універсальних пультів та розширені функції для контроля гучності звуку телевізора або AV-ресивера.
Bluetooth 4.0: Приєднуйте бездротові пристрої через Bluetooth, наприклад, джойстики, навушники та колонки.
Комп’ютерна мишка: Приєднайте комп’ютерну мишку для керування програвачем і додатками Android.
Клавіатура: Приєднайте комп’ютерну клавіатуру для керування сторонніми програмами та більш зручного введення тексту до програм Zappiti.
Повне керування файлами: копіювати, вирізати, вставити, видалити, перейменувати.
Zappiti Video Control: Керування програвачем Zappiti за допомогою віртуального пульта на планшеті або смартфоні.
Android: Завантаження та встановлення додатків Android із GooglePlay. Простий доступ до провайдерів потокового контенту, VOD/SVOD, телебачення «слідом за ефіром» (зокрема, YouTube 4K, KARTINA TV / КАРТИНА ТВ), відтворення музики, соціальні мережі, новини, прогноз погоди, трейлери, ігри, онлайн-радіо та багато іншого. Увага! Деякі додатки Android не підтримуються!
Відкритий інтерфейс: Додавайте ярлики програм на домашню сторінку.

 

Zappiti Media Center

 

Підтримка Zappiti Video

Інтерфейс Zappiti Media Center: Відображення колекцій фільмів і телепередач разом із обкладинками та інформацією до файлів (субтитри, актори, режисер, дата випуску). Zappiti пропонує автоматичну індексацію категорій фільмів і телепередач просто через програвач без потреби у комп'ютері.
Zappiti Search: Легко знаходьте фільми та телепередачі за допомогою потужної системи пошуку у поєднанні із розумними фільтрами (за акторами, режисерами, тривалістю, рейтингом, датою виходу).
Незалежний Zappiti: Додавайте, редагуйте та видаляйте обкладинки фільмів прямо на пристрої Zappiti за допомогою пульта (ПК не потрібен). Змінюйте постери, редагуйте анотації, змінюйте надану категорію та створюйте власні. >Переглянути відео
Запуск Zappiti: Активуйте/деактивуйте у настройках запуск Zappiti Media Center одночасно з увімкненням системи. >Переглянути відео...).
Колекції Zappiti: Створюйте колекції для кожного члена родини або для кожного жорсткого диску та легко перемикайтеся від однієї колекції до іншої. >Переглянути відео
Батьківський контроль: За допомогою функції батьківського контролю Ви можете позначити групу фільмів як «дитячі» та заблокувати доступ до інших файлів за допомогою PIN-коду. Таким чином, Ваші діти зможуть безпечно відкривати лише свої фільми. Крім того, дитячий режим
передбачає прямий доступ до фільмів без анотацій, що спрощує користування.> Переглянути відео
Кіносаги: Фільми однієї саги автоматично об'єднуються у групу та сортуються за датою виходу. Обкладинка саги, встановлена для колекції, відноситься до всієї групи. Фільми виводяться у вигляді кільцевої галереї
із 3D-ефектами руху. > Переглянути відео
Автоматичний статус «Переглянуто»: Фільми та серії автоматично отримують позначку «Переглянуто» або «Розпочато».
Zappiti Offline: Збережіть колекцію локально, щоб переглядати її без Інтернет-з'єднання. >Переглянути відео
Трейлери Zappiti: Перегляд трейлерів до фільмів. >Переглянути відео
Zappiti Bonus Live: Переглядайте додатковий контент до фільмів: відео зі зйомок, видалені та невдалі сцени, огляди, саундтреки та багато іншого. >Переглянути відео
Zappiti Sub: Завдяки Zappiti Sub Ви можете з легкістю завантажити субтитри до фільму або телепередачі прямо
на програвач Zappiti.
Zappiti Sync: Завдяки Zappiti Sync Ваші колекції автоматично синхронізуються на всіх програвачах та з усіма комп'ютерами – як Mac, так і ПК.
Zappiti Explorer: Zappiti Explorer – найпростіший спосіб запускати відтворення більшості мультимедійних файлів, таких як UHD, BD та DVD ISO, BDMV, M2TS, MKV, MP4, MOV, MP3, FLAC, JPG... Із Zappiti Explorer пошук файлів стає простіше! Знаходьте, обирайте та відкривайте відео, аудіо чи фото! >Переглянути відео

> Натисніть тут, щоб дізнатися більше про Zappiti Video...


Zappiti Player 4K OS2


Технічні характеристики

Чипсет: Realtek RTD1295.
Процесор: ARM® Cortex® CA53 x4 (Quad Core)..
GPU: Mali ™ -T820 MP3 (3 ядра) (еквівалент Octa-core Mali 450) – DirectX 11.1, OpenGLES 3.1, OpenGL 1.2, FP, ASTC, Renderscript. 4x Multi-Sampling Anti-Aliasing (MSAA).
Операційна система: 64 Bit.
DSP: відео та аудіо DSP з апаратним прискоренням. Рідна апаратна 10-бітна підтримка YUV. Апаратна оптимізація для інтерфейсу Zappiti.
Кеш: 1 МБ L2.
ОЗУ: 2 ГБ DDR4.
NAN eMMC: 16 ГБ (5,0).
Роз'єми: HDMI Audio Video 2.0a (HDCP 2.2, CEC, Deep Color, 12 біт, xvYCC, MHL 3.0), HDMI Audio Only 1.4a, 3x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x USB Type-C, позолочений аналоговий відеовихід CVBS (аналогові й цифрові виходи активні одночасно), пзолочений аналоговий аудіовихід RCA (аналогові й цифрові виходи активні одночасно), позолочені оптичний і коаксіальний аудіовиходи S/PDIF (Toslink), Gigabit LAN (10/100/1000 Мб/с), Wi-Fi 5G з двома змінними антенами, ІЧ-вхід для ІЧ-подовжувача, кард-рідер SD / MMC, роз'єм AC, кнопка AC On/Off (позаду), світлодіодний дисплей на передній панелі, керований пультом.
Можливість «гарячого підключення» жорсткого диску: Швидко та легко приєднуйте та замінюйте жорсткі диски 3.5'' SATA.
Джерела медіафайлів: зовнішній жорсткий диск (USB), USB-пристрої (USB-носій, кард-рідер з USB тощо), вбудований кард-рідер SD (SD / SDHC / MMC), ПК та NAS в локальній мережі (SMB, UPnP, HTTP), інші джерела Інтернету та локальних мереж. Підтримуються зовнішні USB-хаби.
Легка та швидка передача файлів: до 90 Мб/с через SATA, 70 Мб/с через USB 3.0, 115 Мб/с через Ethernet.
Інтернет-навігація: підключення комп'ютерної миші та клавіатури для користування Інтернетом, як на комп'ютері.
DLNA: повна підтримка стандарту DLNA (1.5 або 2.0) / сервера MiniDLNA.
SMB-сервер: Zappiti Share, OpenWRT.
FTP-сервер : OpenWRT.
Відеокодеки: HEVC, H.265, x265 (до Main10 Level 6.1 High 60p у 4K), MVC, AVC, MPEG-2, MPEG-4, VC-1, H.264 / x.264 (до 60p у Full HD та 24p / 20 Мбіт/с у 4K), FLV, AVS, XVID, DIVX (від версії 4), Sorenson Spark L70, VP9 HW (до 4K 60p); підтримка ультрависокого бітрейту (до 400 Мбіт/с у HEVC 4K).
Формати відеофайлів: UHD ISO, 3D BD ISO, BD ISO, BDMV, MKV, MKV 3D, MK3D, MPEG-TS, MPEG-PS, MPEG, MPE, MPG, TS, TP, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, QT, WebM, DVD-ISO, VIDEO_TS, RMVB, RM, DAT, VOB, 3GP, FLV, DAT, AVCHD 2.0 (AVCHD 3D, AVHD Progressive).
Гнучкість виведення відео: У будь-яких роздільній здатності та форматі від SD до 1080p, Ultra HD (3840x2160) та 4K (4096x2160). До 4K 60p. Відображення відео із справжнім 24p (23,976 Гц).
Аудіокодеки: AC3, DTS MPEG, MP3, ALAC, APE, M4A, AIFF, WAV, WMA, VSELP, FLAC, AAC, AAC-LC, HEAAC, HE-AAC v2, AMR-NB, OGG (Ogg / Vorbis) , RA_COOK, LPCM, PCM, ADPCM, FLA, MQA; підтримка lossless (до 32 біт).
Zappiti Music: Підтримка мініатюр обкладинок альбомів (внутрішніх і з папки), відтворення папок (включаючи підпапки), випадкове відтворення, повторення списків, повторення треків, обрані та виключені треки, створення списків відтворення та керування ними. Керуйте відтворенням музики за допомогою програми Zappiti Music Control для смартфона або планшета (Android або iOS) без потреби у телевізорі. Натисніть тут, щоб дізнатися більше ... Музичні слайд-шоу для концертів або відображення внутрішніх сторінок буклету альбому або задньої обкладинки (через Zappiti Explorer).
Багатоканальне аудіо домашніх кінотеатрів: Bitstream, downmix-стерео (DTS, DTS-HD MA, DTS-HD HRA, DTS: X, Dolby Digital, Dolby Digital EX, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos).
Force SD Audio: У виході SPDIF багатоканальні HD-аудіоформати змішуються в Dolby Digital або DTS або стерео. Примітка: Тільки HDMI може підтримувати аудіоформати HD, такі як Dolby TrueHD або DTS-HD.
Формати субтитрів: SRT (Subrip / External), SUB (MicroDVD) (зовнішні), текстові (MKV), SSA / ASS (sous-station alpha / MKV, зовнішні), VobSub (MP4, MKV, SUB/IDX, зовнішні) SMI (Sami), IDX, PGS (UHD ISO, BD ISO, BDMV, M2TS, MKV), DVBSUB (DVB-T, DVB-S, DVB-C).
Параметри субтитрів: Можливість завантаження субтитрів. Підтримка 3D-субтитрів із настройками глибини. Мультикодування. Група зовнішніх субтитрів. Встановлення субтитрів за замовчуванням.
Апаратне прискорення 3D: OpenGL.
Формати файлів фотографій: JPEG (апаратне декодування), PNG, BMP, GIF (роздільна здатність до 8192x8192 пікселів). Можливість музичного слайд-шоу з динамічними ефектами переходу.
Підтримуване форматування: FAT16 / FAT32 (читання-запис), EXT2/EXT3 (читання-запис), NTFS (читання-запис), MAC OS / HFS + журнал (читання-запис), ExFAT (читання-запис).
Ethernet: 10/100/1000 Мб/с.
Wi-Fi: 8IEEE 802.11a/b/g/n, 802.11AC, 2.4 GHz / 4.900 GHz ~ 5.845 GHz (5.0 GHz ISM). Подвійний діапазон. Подвійна зовнішня антена (позолочена та змінна).
Bluetooth 4.0: BT4.0
Android 6.0: Встановлюйте та використовуйте додаткові програми через GooglePlay. Увага! Деякі програми для Android не підтримують пульт дистанційного керування. У цьому випадку використовуйте підключену комп'ютерну мишу або AirMouse (не постачається).
Дзеркальне аудіо / фото / відео: Відображення дисплея та звуку смартфона або планшета на телевізорі під час показу фотографій із останньої подорожі або прослуховування улюблених пісень.
Мережеве відтворення: Спеціальна оптимізація мережі, що гарантує кращу продуктивність відтворення через локальну мережу, незалежно від типу медіа, завдяки протоколу SMB (включаючи файли HEVC UHD) через Gigabit Ethernet або Ethernet 10/100.
Універсальний пульт: Безпроблемна інтеграція в інтелектуальні домашні установки за допомогою готового до використання драйвера Control4, IP-кодів Crestron драйвера RTI, Logitech, Pronto і загальних IP-кодів. Дискретні коди ввімкнення/вимкнення.
>
Натисніть тут, щоб дізнатися більше

 

Zappiti Explorer Music Zappiti HDR 4K

 

 

Аксесуари
> ІЧ-пульт із підсвічуванням
> ІЧ-подовжувач
> Підтримка кабеля HDMI 2.0, з плетеною втулкою та позолоченими роз'ємами
> Wi-Fi антени
> AC/DC адаптер живлення (ВХІД: 100V-240V 50/60 Hz / ВИХІД: 12VDC2000mA)
> Короткий посібник із інсталяції

 

 

Прес-огляди
(Модель Zappiti One 4K HDR без подвійного HDMI)Secret Home Theater Award

Secrets of Home Theater and High Fidelity

Секрети домашніх кінотеатрів і високої точності
Zappiti One 4K HDR.

Зважаючи на ціну у 299,00 дол. США, Zappiti One HDR — вигідна покупка. На ньому значно легше налаштувати відтворення відео, ніж на ПК чи Mac, при цьому Ви зможете мати стільки місця для зберігання, скільки забажаєте придбати. За моїми розрахунками, жорсткий диск на 4 ТБ вміщує понад 200 фільмів у Blu-ray. Zappiti підтримує жорсткі диски об'ємом до 16 ТБ. Якщо Ви бажаєте під'єднати додаткові пристрої, щоб дивитися відео у будь-якій частині свого дому, Вам варто спробувати Zappiti Mini за ціною 250,00 дол. США, у яких не передбачена внутрішня пам'ять, однак є можливість під'єднати зовнішню. Навіть без пам'яті вони чудово підходять для перегляду колекції, яка зберігається на головному пристрої, в усіх інших кімнатах дому за умови, що Ваша домашня мережа може забезпечити необхідну швидкість. Навіть не можу придумати кращий спосіб, щоб насолоджуватись музикою і фільмами. (...) Як би Ви ним не користувались, Zappiti One SE 4K HDR має надійне програмне та апаратне забезпечення і постійно оновлюється, а функції багатокімнатного відтворення відео та аудіо додають йому цінності.

> Читати огляд Zappiti One SE 4K HDR... (Англійською)

 

Sound Image

Sound Image Magazine
Серія Zappiti 4K HDR (програвач/сервер) –
Продукт року 2018

Ми стали свідками, як продукти від Zappiti зросли у якості від Full HD до UHD, а тепер пропонують і HDR. Водночас вони зберегли свій зручний і привабливий інтерфейс, що здатен конкурувати із найдорожчими серверними системами світу, але коштують у рази меньше: середня ціна для програвача або сервера 4K HDR – AU$550. Їх можна використовувати із внутрішньою жорсткою пам'яттю для зберігання та відтворення фільмів і музики. Окрім цього, Zappiti пропонує багатодисковий NAS із велитенською ємністю пам'яті для зберігання медіафайлів, які можна відтворювати на будь-якому пристрої у домі. Він також оснащений дисководом для запису у пам'ять дисків DVD і Blu-ray. Якщо ви колекціонуєте фільми або просто хочете звільнити полиці від коробок з дисками, повірте, Zappiti — це найбільш рентабельне і високоякісне рішення.

> Читати цей огляд... (Англійською)

 

Diapason

Diapason Magazine
Zappiti One 4K HDR – 5 зірок

Zappiti MagicPixel v2 забезпечує покращене зображення завдяки збільшенню до 4K UHD. Швидкий запуск, висока швидкість передачі, і якість відео та звуку не пасе задніх. Він простий у використанні («ввімкни і грай»), вражає якістю Ultra HD 4K і підтримує звук Dolby Atmos. Цей програвач було суттєво покращено порівняно з попереднім поколінням – за усіма ознаками. А найкраще – до нього пропонується обслуговування після покупки як англійською, так і французькою...

 

PJHC Award

PJHC
Zappiti One / Duo / Mini 4K HDR - GOLD AWARD.

Ось уже кілька місяців ми користуємось цим «швейцарським ножем» серед медіаплеєрів. Особливої уваги заслуговує система розпізнавання фільмів, але і якість зображення теж варто згадати. (...) Ми особливо хочемо відзначити роботу розробників, які підготували інтерфейс, зручний для різних груп користувачів. Саме за це ми віддаємо нагороду PJHC Gold Award цьому чемпіону якості.

 

Award Must AVCesar

AVCesar
Огляд Zappiti One 4K HDR – Нагорода MustAvcesar. 5/5 зірок.

Zappiti One 4K HDR включає головні характеристики Zappiti Player 4K, а також більш потужний процесор, більше пам'яті, більше з'єднань, підтримку 4K 60p, 10-Bit і HDR, інтерфейс 1080p, технологію покращення зображення Zappiti MagicPixel v2, пульт із підсвічуванням, спрощений і розширений функціонал медіацентра, а також безкоштовну підтримку англійською. І тому цей французький пристрій цілком справедливо посідає перше місце серед номінантів Must AVCesar.

> Читати огляд Zappiti One 4K HDR... (Французькою)

 

GamerStuff Award

GAMERSTUFF
Zappiti One 4K HDR - Favorite GamerStuff.

Зараз на ринку не так багато програвачів, які можуть запропонувати усі ці функції. Цей пристрій – повністю довершений і справді мультимедійний. Навіть його ціна – повністю справедлива, зважаючи на його функціональність. Ви можете обрати версію без жорсткого диску – Zappiti Mini 4K HDR (249 євро), або із жорстким диском – Zappiti One / Duo 4K HDR (від 299 євро). Окрім цього, бренд Zappiti – відомий на ринку, а спільнота його користувачів продовжує зростати, що гарантує постійне допрацювання програм і оновлення пристрою. Zappiti One 4K HDR здобуває винагороду «Favorite GamerStuff».

> Читати огляд...

 

HDL Award

HD LAND BLOG
Zappiti One / Duo / Mini 4K HDR – AWARD 5/5 зірок.

Нова серія від Zappiti загалом зберегла дизайн минулої. Проте нові три програвачі із серії Zappiti 4K HDR багато в чому випереджають попередників: вища якість відео й аудіо, бездоганна автоматична синхронізація частоти кадрів, покращена потужність, багато нових функцій та більше можливостей підключення. До інших переваг нової серії також належать надійність роботи, програма керування для планшета, пульт керування із підсвічуванням, а також проста та інтуїтивна система відображення обкладинок фільмів. Zappiti 4K HDR – найкращий вибір для усіх поціновувачів мультимедіа.

> Читати повний огляд Zappiti 4K HDR (Французькою)...

 

hxos soundvision

hxos+ Sound Vision magazine
Zappiti One 4K HDR.

Екосистема продуктів Zappiti разом із програмним забезпеченням, створеним для їх підтримки, є найбільш довершеним рішенням серед представлених на сьогодні: унікальна система керування бібліотекою, зразкова простота у використанні та виняткова якість відео та аудіо. Враховуючи привабливу ціну, у пристроїв Zappiti просто немає конкурентів!

 

HT Home Theater Thailand

Home Theater Thailand
Zappiti One / Duo / Mini 4K HDR - AWARD 8.3/10.

Кожен продукт із сім'ї Zappiti 4K HDR (Mini, One, Duo) – це справжній програвач 4K HD. Ви можете зауважити, що сьогодні HDR-файли досить важко знайти, але не забувайте, що всі три моделі – повноцінні 4K-плеєри. Вони навіть можуть відтворювати файли вагою 100 ГБ із роздільною здатністю 4К. MKV, ISO і 3D – повністю сумісні із серією Zappiti 4K HDR. Моделі також оснащені великою кількістю роз'ємів і підтримують новий тип мережі 5 ГГц (IEEE 802.11ac) Wi-Fi, у якій роутери та пристрої можуть посилати висхідні й низхідні сигнали за променевою технологією. Дизайн не особливо видрізняється у всіх трьох моделей. Але матеріал і функції – дуже якісні.

> Read the full review of the Zappiti 4K HDR range (Thai)...

 

TV Box Award

TV Box
Zappiti One – Золота медаль.

Перш за все, Zappiti One 4K HDR – не просто чергова приставка на Android. Він розроблений вагомим гравцем на ринку програвачів і надає доступ до всієї екосистеми Zappiti Media Center, яка пропонує відносно простий спосіб організувати власну бібліотеку відео. Він включає хмарну синхронізацію, мобільний додаток і серверне програмне забезпечення для NAS, Mac і ПК. Модель One 4K HDR також має внутрішній відсік для жорсткого диску. Якість зборки – відмінна, а пасивне охолодження забезпечує додатковий комфорт. Цей програвач має велику низку з'єднань. Пульт із підсвічуванням – зручний і простий у використанні. Збір інформації про фільми із Вашої колекції через Zappiti Media Center – це більш ефективний і простий процес, ніж у Kodi і подібних моделей. Загалом Zappiti One 4K HDR – дійсно європейський продукт із високою якістю програмного забезпечення та корпусу (...).

> Читати повний огляд Zappiti One 4K HDR (Російською) ...

 

HD mediaplayers.ru

HD mediaplayers.ru
Zappiti One

Zappiti One 4K HDR – це якісний продукт від серйозного європейського бренда з багатою історією. Зразкова якість зборки, повна відсутність шуму, унікальне і просте програмне забезпечення, зручна панель керування, якісний прийом Wi-Fi, широкий функціонал і майже повна відсутність проблем із роботою. Інший вагомий плюс цього програвача – зразкова підтримка користувачів від виробника. Розробники Zappiti постійно покращують програмне забезпечення, виправляють помилки і регулярно видають нові версії мікропрограм. На офіційному сайті можна знайти майже всю інформацію про медіапрогравачі Zappiti, в тому числі інструкції із використання, налаштування та оновлення програм (...). Там також присутня велика кількість питань і відповідей до них. Таке піклування про користувачів створює враження надійності та постійного покращення продукта.

> Читати повний огляд Zappiti One 4K HDR (Російською)...

 

AVForum Award

Editor's Choice AVForums
Zappiti One, Duo, Mini 4K HDR – Пульт року 2017

На сьогодні, принаймні поки ми не почнемо використовувати керування голосом, ручний пульт керування лишається головним інтерфейсом для AV-пристроїв, тому ми вважаємо, що успіхи виробників у цьому напрямку заслуговують на винагороду. Якщо чесно, більшість пультів, які ми отримуємо разом зі зразками пристроїв, лишають бажати кращого, але пульт до пристроїв Zappiti 4K HDR – Duo, One, Mini – значно кращий. Він заокруглюється до середини з обох кінців, завдяки чому його зручно тримати. Пульт оснащено підсвічуванням, яке автоматично активується після натиснення будь-якої кнопки. Не варто недооцінювати, наскільки корисним може виявитись підсвічування, коли Ви дивитесь фільми у напівтемряві, а у пульта багато кнопок, як-от у пульта Zappiti. Зокрема, він має спеціальні кнопки ввімнення і вимкнення, запуску програм Media Center і Explorer, усі стандартні кнопки керування відтворенням, окремо виділену кнопку паузи, кнопки для встановлення співвідношення сторін і для ввімкнення/ввимкнення режиму 3D. У центрі розташовані навігаційні кнопки для меню, а вище них – кнопка ввімкнення курсора та кнопки Назад, Меню і Домашня сторінка. Ближче до низу рошташовані дійсно корисні цифрові кнопки – так, Ви зможете вказати відсоток прогресу, на якому хочете відкрити відео, – а нижче них можна знайти базові кнопки керування для телевізора (Ввімкнути, Гучність, Вибір режиму), які можна використовувати завдяки функції розпінавання інфрачервоних кодів.

> Read the review...

 

 

 

 

Zappiti

Де купити
Дізнайтеся, де можна придбати продукти Zappiti онлайн або
в магазині посередника.


>Натисніть тут, щоб дізнатися більше

 

 

 

 

> Оновлення мікропрограми Zappiti One SE 4K HDR...

PDF Zappiti One 4K HDR – Короткий посібник – Англійською та французькою (PDF – 7 МБ)
PDF Zappiti One SE 4K HDR – Короткий посібник – Англійською та каталонською (PDF – 7 МБ)
PDF Каталог серії Zappiti 4K HDR (PDF – 25 МБ)
PDF Завантажити прес-кіт (Dropbox)
PDF Переглянути та завантажити Презентацію Zappiti (Google Slides, експортуються як PDF, PPT та ін.)
External Link База знань і навчальні матеріали Zappiti

 


Zappiti One SE 4K HDR


Zappiti One SE 4K HDR Side Left

 

 

 

 

Розміри
281 x 188 x 50 мм / 11 x 7,4 x 1,96 дюймів

Розміри подарункової коробки
322 x 307 x 88 мм / 12,7 x 12 x 3,46 дюймів

Вага
Вага нетто з антеною: 1,65 кг
Вага нетто з подарунковою коробкою: 2,2 кг

Країна походження
Дизайн: Франція
Розробка програмного забезпечення: Франція
Графічний інтерфейс: Франція
Розробка мікропрограм: Китай
Частини та монтаж: Китай

Гарантія
2 роки

Сертифікація
RoHS, CE, FCC

 

Робоча температура
Температура: 10~30°C

Робоча вологість
Вологість: 30%~70%

Споживання
Загальна потужність <5 Вт (без жорсткого диска)
Живлення в режимі очікування <0,02 Вт

Кріплення стійки Middle Atlantic AFACE
Тип: AFACE2
Бренд: ZAPPITI
Модель: ZAP005

Вихід зовнішнього джерела живлення
5,5 мм зовнішній / 2,1 мм внутрішній
12V DC 2000mA

Номер TARIC
8521900090

Код EAN
3760115010130

 
 
Zappiti One SE 4K HDR Back

 

 

Zappiti 4K HDR Home Page Zappiti Explorer Zappiti Media Center Home Zappiti Media Center Home
Zappiti Player 4K GUI Zappiti Bonus Live Making-Of Zappiti Player 4K GUI Zappiti Player 4K OS2
Zappiti Player 4K OS2 Zappiti Player 4K GUI Zappiti Player 4K OS2 Zappiti GUI
Zappiti Player 4K GUI Zappiti Player 4K GUI Zappiti GUI Zappiti Media Control 4K iPad
Zappiti 4K HDR OS2 Zappiti Player 4K OS2 Zappiti MagicPixel V2 Zappiti MagicPixel V2
Zappiti movie wall Zappiti GUI TV Zappiti GUI TV syno Zappiti GUI TV groups
Zappiti One SE 4K HDR Right Zappiti One SE 4K HDR Front Zappiti One SE 4K HDR HDD Zappiti One SE 4K HDR HDD
Zappiti One SE 4K HDR Left Zappiti One SE 4K HDR Back Zappiti One SE 4K HDR Back Zappiti 4K HDR GUI
Zappiti 4K 4HDR Android Settings Zappiti Explorer Vignette Zappiti home theater room  

 

 


Follow Us on Twitter Zappiti Media Center Support Zappiti Player Support Zappiti Media Center User Guide Zappiti Forum contact us Vote for Zappiti features on UserVoice Follow Us on Google Plus

Окремі функції, програми, послуги, наявність і ціни можуть бути змінені.

 

 

Продукти

> Zappiti Mini 4K HDR
> Zappiti One 4K HDR
> Zappiti One SE 4K HDR
> Zappiti Duo 4K HDR
> Zappiti NAS RIP 4K HDR
> Zappiti Drive 4K HDR

> Нагороди
> Де купитиПрограми

> Zappiti Video
> Zappiti Explorer
> Zappiti Video Control
> Zappiti Music

> Zappiti User Interface
> Zappiti Digital Signage

Підтримка

> Оновлення мікропрограм
> Завантаження
> Посібники

> Онлайн-підтримка
> База знань
> Голосуйте за нові функції Zappiti

Соціальні мережі

FacebookTwitterFacebook


Зв'язатися із відділом продажу

> contact@zappiti.com

 

Зв'язатися зі службою підтримки

> Форма зв'язку

 

Прес-кіт

> Фото і матеріали про продукцію

Zappiti Knowledge Base

 

 

Початок сторінки ^

Copyrights Zappiti. All right reserved.