EnglishSpanishEnglishThaiFrançais

Zappiti Logo
НАШІ ПРОДУКТИ ПРОГРАМИ НАГОРОДИ ДЕ КУПИТИ ПІДТРИМКА
Zappiti Front Covers

 

 

Zappiti NAS RIP
Прес-огляди


 

Sound Image

Sound Image Magazine
Серія Zappiti 4K HDR (програвач/сервер) –
Продукт року 2018

Ми стали свідками, як продукти від Zappiti зросли у якості від Full HD до UHD, а тепер пропонують і HDR. Вони зберегли свій зручний і привабливий інтерфейс, що здатен конкурувати із найдорожчими серверними системами світу, але коштують у рази меньше: середня ціна для програвача або сервера 4K HDR – AU$550. Ними можна користуватись із внутрішньою жорсткою пам'яттю для зберігання та відтворення фільмів і музики. Однак Zappiti також пропонує багатодисковий NAS із велитенською ємністю пам'яті для медіафайлів, які можна відтворювати на будь-якому пристрої у домі. Він також оснащений дисководом для запису у пам'ять дисків DVD і Blu-ray. Якщо ви колекціонуєте фільми або просто хочете звільнити полиці від коробок з дисками, повірте, Zappiti — це найбільш рентабельне і високоякісне рішення.

> Читати цей огляд... (Англійською)

 


 

Must AVcesar Zappiti Player Award

AVCESAR
Zappiti NAS RIP "Must AVCESAR". 5/5 зірок.

Зараз Zappiti Nas Rip 4K HDR – це єдине реальне рішення із 4K Ultra Blu-Ray у світі, тобто унікальний продукт. Він став еталоном для інших завдяки своїй простоті у використанні, об'ємній пам'яті, високій якості зображення (4K HDR), низькій вартості додаткового простору, довершеному корпусу, французькому виробництву та першокласній підтримці. Zappiti Nas Rip 4K HDR — це справжня насолода. З ним ви зможете реалізувати свою пристрасть до кінематографу. На вас чекає виняткова якість зображення, продумана ергономіка, можливість розмістити пристрої у всіх кімнатах домівки та жодного обмеження фізичними дисками. Ваші диски CD, DVD, Blu-Ray (2D і 3D) та 4K Ultra HD можуть вирушати просто до шафи чи збирати пил на поличці у компанії вінілових платівок.

> Читати цей огляд...(Французькою)

 


 

Hit Matériel LAL

Magazine Les Années Laser
Zappiti NAS RIP 4K HDR - Hit Matériel.
Французький журнал «Les Années Laser». Випуск 252.

Вам більше не доведеться шукати в колекції фільм, який вам хочеться переглянути – ось що обіцяє пристрій Zappiti NAS RIP 4K HDR. (...) Окрім цього, Zappiti пропонує два ексклюзива. Перший — це система навігації та індексації колекції дисків «без фізичної форми» із несподівно велитенською базою даних. Другий ексклюзив — цілком відповідно до назви «NAS RIP 4K HDR» — можливість створювати віртуальні копії дисків CD, DVD, Blu-ray 2D і 3D, а також Ultra HD Blu-ray. (...) Водночас у пристроя є функції, невластиві дискам, зокрема одночасний перегляд у різних частинах будинку. Хоча у сфері аудіо це вже поширена тенденція (багатокімнатний звук), реалізувати це у відео – набагато складніше. Але Zappiti NAS RIP 4K HDR впорався.

 Twice Best of Show CEIDA 2016

TWICE
CEDIA Expo - Best of Show 2016

Французька торгова марка Zappiti отримала нагороду «Best of Show» на виставці CEDIA 2016 у Далласі від TWICE і журналу «Residential Systems» групи NewBay Media. Такою нагородою відзначається виняткова продукція, представлена на виставці. Виробники подають продукцію до номінації, перш ніж прибути до Далласу. Після цього журі анонімних технічних спеціалістів і журналістів оцінює учасників на основі написаних мотиваційних листів і візуальної перевірки на подіумі CEDIA.

> Дізнатися більше...

 


 

Must AVcesar Zappiti Player Award

SOUND+IMAGE
Zappiti NAS RIP "Best Buys Audio & AV 2017".

NAS і програвач від Zappiti — це серйозна техніка. Вони не просто працюють, а працюють безперебійно. Більшість аспектів системи продумані таким чином, щоб створити максимальну зручність для користувача. NAS можна збільшувати відповідно до ваших потреб у пам'яті. Тобто ви можете почати із кількох дисків (об'єднаних у RAID задля захисту даних) та додавати більше за необхідності. Це крута річ.

> Читати цей огляд...

 

Zappiti 4K HDR
Прес-огляди


Secret Home Theater Award

Secrets of Home Theater and High Fidelity

Секрети домашніх кінотеатрів і високої точності
Zappiti One 4K HDR.

Зважаючи на ціну у 299,00 дол. США, Zappiti One HDR — вигідна покупка. На ньому значно легше налаштувати відтворення відео, ніж на ПК чи Mac, при цьому Ви зможете мати стільки місця для зберігання, скільки забажаєте придбати. За моїми розрахунками, жорсткий диск на 4 ТБ вміщує понад 200 фільмів у Blu-ray. Zappiti підтримує жорсткі диски об'ємом до 16 ТБ. Якщо Ви бажаєте під'єднати додаткові пристрої, щоб дивитися відео у будь-якій частині свого дому, Вам варто спробувати Zappiti Mini за ціною 250,00 дол. США, у яких не передбачена внутрішня пам'ять, але є можливість під'єднати зовнішню. Навіть без пам'яті вони чудово підходять для перегляду колекції, яка зберігається на головному пристрої, в усіх інших кімнатах дому за умови, що Ваша домашня мережа може забезпечити необхідну швидкість. Навіть не можу придумати кращий спосіб, щоб насолоджуватись музикою і фільмами. (...) Як б вимоги Ви не мали, Zappiti One 4K HDR має надійне програмне та апаратне забезпечення і постійно оновлюється, а функції багатокімнатного відтворення відео та аудіо додають йому цінності.

> Читати огляд Zappiti One 4K HDR... (Англійською)

 

Sound Image

Sound Image Magazine
Серія Zappiti 4K HDR (програвач/сервер) –
Продукт року 2018

Ми стали свідками, як продукти від Zappiti зросли у якості від Full HD до UHD, а тепер пропонують і HDR. Вони зберегли свій зручний і привабливий інтерфейс, що здатен конкурувати із найдорожчими серверними системами світу, але коштують у рази меньше: середня ціна для програвача або сервера 4K HDR – AU$550. Ними можна користуватись із внутрішньою жорсткою пам'яттю для зберігання та відтворення фільмів і музики. Однак Zappiti також пропонує багатодисковий NAS із велитенською ємністю пам'яті для зберігання медіафайлів, які можна відтворювати на будь-якому пристрої у домі. Він також оснащений дисководом для запису у пам'ять дисків DVD і Blu-ray. Якщо ви колекціонуєте фільми або просто хочете звільнити полиці від коробок з дисками, повірте, Zappiti — це найбільш рентабельне і високоякісне рішення.

> Читати цей огляд... (Англійською)

 

 

AV Forum Highly Recommanded Award 2017

AVForums
Zappiti Duo 4K HDR – Нагорода «Highly Recommended 2017» – Оцінка: 9/10.

Якість монтажу моделі Duo – на найвищому рівні: металевий корпус і пасивне охолодження, яке не створює шуму. (...) Процесор – справжній звір, а підтримка мережі – відмінна, тому ми змогли насолодитися чудовою роботою пристроя із кодуванням відео на дуже високих швидкостях потоку. (...) Доданий пульт керування – із підсвічуванням, що нам особливо сподобалось. Він зручний і оснащений продуманою схемою кнопок та всіма опціями, які тільки можуть знадобитись, включаючи окремо виділену кнопку паузи. (...) Що стосується відтворення медіа, ця серія – дуже і дуже сильна за багатьма показниками. Zappiti 4K HDR підтримує відео Ultra HD аж до частоти у 60 кадрів за секунду, а також декодування HDR 10 і HEVC. (...) Підсумовуючи, Zappiti Duo 4K HDR – це унікальне рішення для домашнього перегляду відео. Дуже рекомендуємо.

> Читати огляд Zappiti Duo 4K HDR (Англійською)...

 

 

Award Kick Ass

THE STREAMING BLOG
Zappiti Mini 4K HDR – KICK ASS AWARD 4.9/5 зірок.

Zappiti Mini 4K HDR – фантастичний програвач, який відрізняється винятковою якістю корпусу. Пристрій має майже всі можливі роз'єми і легко налаштовується. Інтерфейс – інтуїтивний та продуманий, що дозволяє користувачу відкривати контент у швидкий і зручний спосіб. Медіацентр Zappiti має продуманий дизайн і становить чудову альтернативу Kodi і Plex, адже потребує значно менше налаштувань. (...) Одна річ не викликає сумніву: Zappiti Mini 4K HDR – не просто чергова приставка Android. Виробники не намагалися копіювати інші приставки на ринку і використовують Android лише для того, щоб користучувач пристрою мав більше доступних опцій. Zappiti Mini 4K HDR – справжній чемпіон, а не черговий пристрій на Android із посереднім вбудованим програмним забезпеченням або зі старими програмами у зміненому дизайні. (...) Продукція від Zappiti створена для тих, хто прагне дійсно високої якості разом із простотою у використанні і різноманіттям функцій.

> Читати повний огляд Zappiti Mini 4K HDR (Англійською)...


Diapason

Diapason Magazine
Zappiti One 4K HDR – 5 зірок

Zappiti MagicPixel v2 забезпечує покращене зображення завдяки збільшенню до 4K UHD. Швидкий запуск, висока швидкість передачі, якість відео та звуку не пасе задніх. Він простий у використанні («ввімкни і грай»), вражає якістю Ultra HD 4K і підтримує звук Dolby Atmos. Цей програвач було суттєво покращено порівняно з попереднім поколінням – за усіма ознаками. А головне – до нього пропонується обслуговування після покупки як англійською, так і французькою...

 

PJHC Gold Award

PJHC
Zappiti One / Duo / Mini 4K HDR - GOLD AWARD.

Ось уже кілька місяців ми користуємось цим «швейцарським ножем» серед медіаплеєрів. Особливої уваги заслуговує система розпізнавання фільмів, але і якість зображення теж варто згадати. (...) Ми особливо хочемо відзначити роботу розробників, які підготували інтерфейс, зручний для різних груп користувачів. Саме за це ми віддаємо нагороду PJHC Gold Award цьому чемпіону якості.

> Читати огляд серії Zappiti 4K HDR... (Французькою)

 

Award Must AVCesar

AVCesar
Огляд Zappiti One 4K HDR - Award MustAvcesar. 5/5 зірок.

Zappiti One 4K HDR включає головні характеристики Zappiti Player 4K, а також більш потужний процесор, більше пам'яті, більше з'єднань, підтримку 4K 60p, 10-Bit і HDR, інтерфейс 1080p, технологію покращення зображення Zappiti MagicPixel v2, пульт із підсвічуванням, спрощений і розширений функціонал медіацентра, а також безкоштовну підтримку англійською. І тому цей французький пристрій цілком справедливо посідає перше місце серед номінантів Must AVCesar.

> Читати огляд Zappiti One 4K HDR (Французькою)...

 

GamerStuff Award

GAMERSTUFF
Zappiti One 4K HDR - Favorite GamerStuff.

Зараз на ринку не так багато програвачів, які можуть запропонувати усі ці функції. Цей пристрій – повністю довершений і справді мультимедійний. Навіть його ціна – повністю справедлива, зважаючи на його функціональність. Ви можете обрати версію без жорсткого диску – Zappiti Mini 4K HDR (249 євро), або із жорстким диском – Zappiti One / Duo 4K HDR (від 299 євро). Окрім цього, бренд Zappiti – відомий на ринку, а спільнота його користувачів продовжує зростати, що гарантує постійне допрацювання програм і оновлення пристрою. Zappiti One 4K HDR здобуває винагороду «Favorite GamerStuff».

> Читати огляд...

AVHD Award

AVHD
Огляд Zappiti Duo 4K HDR – Нагорода AVHD. 5/5 зірок.

Zappiti Duo 4K HDR – це беззаперечний успіх, новий зразок для плеєрів 4K HDR. Повна мультимедійна та мережева підтримка, власний інтерфейс від Zappiti – естетичний і зручний, широкий вибір можливостей підключення, і головне – висока роздільна здатність 1080p, 3D і 4K. Усе це робить Zappiti Duo 4K HDR визначним здобутком для кожного власника.

> Читати огляд Zappiti Duo 4K HDR (Французькою)..


HDL Award

HD LAND BLOG
Zappiti One / Duo / Mini 4K HDR – AWARD 5/5 зірок.

Нова серія від Zappiti загалом зберегла дизайн минулої. Проте нові три програвачі із серії Zappiti 4K HDR багато в чому випереджають попередників: вища якість відео й аудіо, бездоганна автоматична синхронізація частоти кадрів, покращена потужність, багато нових функцій та більше можливостей підключення. До інших переваг нової серії також належать надійність роботи, програма керування для планшета, пульт керування із підсвічуванням, а також проста та інтуїтивна система відображення обкладинок фільмів. Zappiti 4K HDR – найкращий вибір для усіх поціновувачів мультимедіа.

> Читати повний огляд Zappiti 4K HDR (Французькою)...

 

 

hxos soundvision

hxos+ Sound Vision magazine
Zappiti One 4K HDR.

“Екосистема продуктів Zappiti разом із програмним забезпеченням, створеним для їх підтримки, є найбільш довершеним рішенням серед представлених на сьогодні: унікальна система керування бібліотекою, зразкова простота у використанні та виняткова якість відео та аудіо. Враховуючи привабливу ціну, у пристроїв Zappiti просто немає конкурентів!”

 

 

ANDROID MEDIAPLAYER

ANDROID MEDIAPLAYER
Zappiti Duo 4K HDR – 91%.

Zappiti Duo 4K HDR – очевидний лідер у категорії медіаплеєрів на Android. Цей лідер серед продуктів Zappiti пропонує потужну обробку відео і виняткову сумісність із цілою низкою форматів – це лише кілька із функцій, які роблять Zappiti Duo 4K HDR улюбленцем публіки. Інтерфейс медіацентра Zappiti дійсно вражає – це головна причина, чому Zappiti отримав таке визнання у галузі електроніки від спеціалістів із медіацентрів і просто від користувачів.

> Читати повний огляд Zappiti Duo 4K HDR (Німецькою)...

 

 

Home Theater Thailand

Home Theater Thailand
Zappiti One / Duo / Mini 4K HDR – Нагорода 8,3/10.

Усі продукти із сім'ї Zappiti 4K HDR (Mini, One, Duo) – повноцінні програвачі 4K HD. Ви можете зауважити, що сьогодні HDR-файли досить важко знайти, але не забувайте, що всі три моделі – справжні 4K-плеєри. Вони навіть можуть відтворювати файли вагою 100 ГБ із роздільною здатністю 4К. MKV, ISO і 3D – повністю сумісні із серією Zappiti 4K HDR. Моделі також оснащені великою кількістю роз'ємів і підтримують новий тип мережі 5 ГГц (IEEE 802.11ac) Wi-Fi, у якій роутери та пристрої можуть посилати висхідні й низхідні сигнали за променевою технологією. Дизайн не особливо видрізняється у всіх трьох моделей. Але матеріал і функції – дуже якісні.

> Читати повний огляд серії Zappiti 4K HDR (Тайською)...

 

 

La Voix du Nord

LA VOIX DU NORD
Zappiti Mini 4K HDR.

Zappiti Mini 4K HDR можна тримати однією рукою. Але як і його «старші брати», він має купу корисних функцій. Раніше підключення мережі було затягнутим, але у нової моделі все значно простіше. Більше не потрібно встановлювати програму медіацентра на ПК, щоб ділитися файлами. Як і не потрібно слідкувати за назвами файлів, щоб плеєр їх точно розпізнав. (...) Передача файлів з ПК на телевізор відбувається дуже швидко: дякуючи новому поколінню мережі Gigabit Ethernet, швидкість передачі даних сягає 115 МБ/с. (...) Унікальну систему обкладинок Zappiti було допрацьовано, щоб досягти кращої плавності. Суттєві плюси системи – швидка навігація та красиві обкладинки із бази даних Zappitі. (...) 249 євро і цей концентрат технологій – Ваш.

> Читати огляд Zappiti Mini 4K HDR (Французькою)...

 

FrAndroid

FRANDROID
Zappiti Mini 4K HDR – Найкраща покупка 2017.

Хоча пристрої, описані у цьому огляді, є повністю (або навіть більш ніж) задовільними з точки зору використання, дещо важче одержати результати на рівні професійнішої техіники. (...) Саме цю нішу займає Zappiti. (...) Принцип має бути таким самим, як і у Kodi, однак інтерфейс – більш зрозумілий і приємний, а його простота – особлива перевага для недосвідчених користувачів. Також, хоча Zappiti бере інформацію (сюжет, актори, режисер тощо) і обкладинки із бази TMDb, виробник багато в чому покладається на власну базу даних «Zappiti Db». Варто відзначити наявність дуже практичної і продуманої функції батьківського контролю. Що стосується підтримки мультимедіа, Zappiti Mini 4K HDR має максимально повний обсяг можливостей.

> TV Box Award

TV Box
Zappiti One – Золота медаль.

Перш за все, Zappiti One 4K HDR – не просто чергова приставка на Android. Він розроблений вагомим гравцем на ринку програвачів і відкриває доступ до всієї екосистеми Zappiti Media Center, яка пропонує відносно простий спосіб організувати власну бібліотеку відео. Він включає хмарну синхронізацію, мобільний додаток і серверне програмне забезпечення для NAS, Mac і ПК. Модель One 4K HDR також має внутрішній відсік для жорсткого диску. Якість зборки – відмінна, а пасивне охолодження забезпечує додатковий комфорт. Цей програвач має велику низку з'єднань. Пульт із підсвічуванням – зручний і простий у використанні. Збір інформації про фільми із Вашої колекції через Zappiti Media Center виконується у більш ефективний і простий процес, ніж у Kodi і подібних моделей. Загалом Zappiti One 4K HDR – дійсно європейський продукт із високою якістю програмного забезпечення та корпусу (...).

> Читати повний огляд Zappiti One 4K HDR (Російською) ...

 

HD mediaplayers.ru

HD mediaplayers.ru
Zappiti One

Zappiti One 4K HDR – це якісний продукт від серйозного європейського бренда з багатою історією. Зразкова якість зборки, повна відсутність шуму, унікальне і просте програмне забезпечення, зручна панель керування, якісний прийом Wi-Fi, широкий функціонал і майже повна відсутність проблем із роботою. Інший вагомий плюс цього програвача – зразкова підтримка користувачів з боку виробника. Розробники Zappiti постійно покращують програмне забезпечення, виправляють помилки і регулярно видають нові версії мікропрограм. На офіційному сайті можна знайти майже всю інформацію про медіапрогравачі Zappiti, в тому числі інструкції із використання, налаштування та оновлення програм (...). Там також присутня велика кількість питань і відповідей до них. Таке піклування про користувачів створює враження надійності та постійного покращення продукту.

> Читати повний огляд Zappiti One 4K HDR (Російською)...

 

AVForum Award

Editor's Choice AVForums
Zappiti One, Duo, Mini 4K HDR – Пульт року 2017

На сьогодні, принаймні поки ми не почнемо використовувати керування голосом, ручний пульт керування лишається головним інтерфейсом для AV-пристроїв, тому ми вважаємо, що успіхи виробників у цьому напрямку заслуговують відзнак. Якщо чесно, більшість пультів, які ми отримуємо разом зі зразками пристроїв, лишають бажати кращого, але пульт до пристроїв Zappiti 4K HDR – Duo, One, Mini – значно кращий. Він заокруглюється до середини з обох кінців, завдяки чому його зручно тримати. Пульт оснащено підсвічуванням, яке автоматично активується після натиснення будь-якої кнопки. Не варто недооцінювати, наскільки корисним може виявитись підсвічування, коли Ви дивитесь фільми у напівтемряві, а у пульта багато кнопок, як-от у пульта Zappiti. Зокрема, він має спеціальні кнопки ввімнення і вимкнення, запуску програм Media Center і Explorer, усі стандартні кнопки керування відтворенням, окремо виділену кнопку паузи, кнопки для встановлення співвідношення сторін і для ввімкнення/ввимкнення режиму 3D. У центрі розташовані навігаційні кнопки для меню, а вище них – кнопка ввімкнення курсора та кнопки Назад, Меню і Домашня сторінка. Ближче до низу рошташовані дійсно корисні цифрові кнопки – так, Ви зможете вказати відсоток прогресу, на якому хочете відкрити відео, – а нижче них можна знайти базові кнопки керування для телевізора (Ввімкнути, Гучність, Вибір режиму), які можна використовувати завдяки функції розпінавання інфрачервоних кодів.

> Читати цей огляд...

 

 

Zappiti Player 4K
Прес-огляди


 

Diapason Guide d'Achat 2015

AVForums
Zappiti Player 4K Duo – "Recommended".


У своїй рекламі Zappiti робить особливий наголос на технології MagicPixel (...) Обробка MagicPixel відзначається ефективним збільшенням і підвищенням яскравості частини пікселів, що надає зображенню дійсно визначну якість.

Читати огляд Zappiti Player 4K Duo...
T3

AVHD
Zappiti Player 4K Mini – Audio Video HD – 4/5 зірок.


Система на кристалі Realtek RTD1195 у пристроях Zappiti пропонує чудові можливості декодування. Екран вибухає кольорами! Zappiti Player 4K Mini – Audio Video HD – 4/5 зірок.
Внесок MagicPixel у якість відео – беззаперечний, незалежно від типу файлу. Перш за все, на Вас чекає чудова технологія збільшення, (...) а також чітке зображення, яке Вам точно сподобається! (...) Головна особливість продукту – інтерфейс користувача – один із найбільш успішних у категорії.

Читати огляд Zappiti Player 4K Mini... (Французькою)
Award Must AVCesar AVCESAR
Zappiti Player 4K "Must AVCESAR. 5/5 stars.


Зрештою, незважаючи на проблеми на старті, французький виробник враховував відгуки користувачів і завжди демонстрував увагу у відповідь від моменту запуску продукту, випускаючи регулярні оновлення. Тепер медіапрогравач від Zappiti – надійний і зручний у користуванні, сумісний із останніми кодеками і пропонує надзвичайну якість зображення на рівні найкращих сучасних програвачів Blu-ray. Водночас ми певні, що попереду ще багато сюрпризів!

Читати огляд Zappiti Player 4K...
(Французькою)T3 T3 Magazine
Zappiti Player 4K – Нагорода "Elite Product 2016" у категорії Streamer TV.

(T3 2016, січ/лют).

Найбільш актуальні високі технології. Справжня бойова машина, здатна на все. Ідеальне рішення для поціновувачів домашніх кінотеатрів.Diapason Guide d'Achat 2015 Diapason Magazine
Zappiti Player 4K Duo – «Рекомендований продукт» у категорії «Аудіо-Відео».


«Старший брат» у сімействі Zappiti пропонує купу нових функцій. Найбільш важлива з них – можливість зберігати до 16 ТБ даних із двома стійками або шафами для жорстких дисків 3.5'' Sata. (...) Довершений програвач із хорошою якістю аудіо та відео і чудовий інтерефейс від Zappiti.

 

Zappiti Player
Прес-огляди


 

Digitalversus Award

digitalversus.com
«Ми й не очікували побачити настільки якісну файлову підтримку, але Zappiti Player не розчарував, показавши широкий перелік сумісних файлів.(...) Zappiti Player конкурує із найкращими медіацентрами на ринку. Інтерфейс добре продуманий, окрім цього, легко налаштувати систему 'медіа автомата'.»"

> Читати огляд Zappiti Player...

 

HD LAND Award review

HD LAND Blog
«Потужний чипсет і повна ліцензія – програвач Zappiti Player є найбільш доступним універсальним рішенням із чудовою програмою Media Center, яка підтримує фільми, серіали та музику. Окрім цього, програма Zappiti Video Control для планшетів і смартфонів дозволяє шукати файли за допомогою фільтрів і відтворювати музику без телевізора.»

> Читати огляд Zappiti Player...

 

Must AVcesar Zappiti Player Award

AVcesar
«Zappiti Player – еталон для інших програвачів у своїй категорії. Zappiti Player має першокласний дизайн на зразок Blu-ray-пристроя, тому його легко підключити до системи домашнього кінотеатра. Мікропрограма – абсолютно стабільна, а підтримка файлів – майже бездоганна! Тому, після кількох тижнів користування, ми без сумніву віддаємо нагороду «Must AVcesar» цьому медіаплеєру!»


> Читати огляд Zappiti Player...

 

 

Must AVcesar Zappiti Player Award

HD Fever
«Цього разу ми розглядаємо потужний медіапрогравач, яким приємно і легко користуватися щодня завдяки чудовому інтерфейсу. Дизайн, інтерфейс, швидкість відповіді, повне керування, настройки відео та система обкладинок додають суттєвої цінності Zappiti Player на тлі його конкурентів!»


> Читати огляд Zappiti Player...

 

PC Update award Zappiti Player

Award PC Update
«Інтерфейс Zappiti Player – дуже простий у використанні. Це дійсно хороший інтерфейс, який можна персоналізувати, встановивши іншу тему (...). Пошук файлів – дійсно швидкий. Нам також сподобались розширені настройки відео, функція автоматичної синхронізації частоти кадрів, а також якість зображення та деінтерлейсингу.»

 Ви – журналіст у виданні й хочете випробувати нашу продукцію?
Ви – посередник і хочете продавати нашу продукцію?

Не вагайтеся – зв'яжіться з нами!

contact@zappiti.comFollow Us on Twitter Zappiti Media Center Support Zappiti Player Support Zappiti Media Center User Guide Zappiti Forum contact us Vote for Zappiti features on UserVoice Follow Us on Google Plus

Окремі функції, програми, послуги, наявність і ціни можуть бути змінені.

 

 

Продукти

> Zappiti Mini 4K HDR
> Zappiti One 4K HDR
> Zappiti One SE 4K HDR
> Zappiti Duo 4K HDR
> Zappiti NAS RIP 4K HDR
> Zappiti Drive 4K HDR

> Нагороди
> Де купитиПрограми

> Zappiti Video
> Zappiti Explorer
> Zappiti Video Control
> Zappiti Music

> Zappiti User Interface
> Zappiti Digital Signage

Підтримка

> Оновлення мікропрограм
> Завантаження
> Посібники

> Онлайн-підтримка
> База знань
> Голосуйте за функції Zappiti

Соціальні мережі

FacebookTwitterFacebook


Зв'язатися із відділом продажу

> contact@zappiti.com

 

Зв'язатися зі службою підтримки

> Форма зв'язку

 

Прес-кіт

> Фото і матеріали про продукцію

Zappiti Knowledge Base

 

 

Початок сторінки ^

Copyrights Zappiti. All right reserved.